В Офісі президента підтвердили чутки щодо злиття двох міністерств

«Чутки не безпідставні»: в Офісі президента проводять обговорення щодо злиття двох міністерств.

У Офісі президента проводять обговорення щодо злиття двох міністерств. Отже, д ва міністерства можуть стати частинами одного відомства, при цьому зберігши в роботі весь свій функціонал.

Йдеться про Міністерство культури і Міністерство молоді та спорту, які планують об’єднати в одне нове відомство – Міністерство гуманітарної політики, а очолити його може колишній керівник телеканалу СТБ і позаштатний радник президента Володимир Бородянський. Про це розповів заступник голови Офісу президента Юрій Костюк, пише Еспресо.

«Це не безпідставні чутки. Дійсно, робота і думки такі є», — сказав Костюк.

Він також зазначив, що функціонал міністерств під час об’єднання не зникне.

«Всі ті функції, які вони виконували, залишаються», — зазначає Костюк. — «До речі, це британська модель. У Британії та культура, і спорт, і медіа об’єднані в одне міністерство».

Водночас, на питання журналіста, чи залишиться Міністерство інформаційної політики в нинішньому вигляді, Костюк зазначив, що весь функціонал, який прописаний на папері Міністерства – потрібен.

«Функціонал весь повинен бути збережений. Єдине — має більше бути долучено людей, які розбираються в, скажімо, маркетингу», – говорить він.

При цьому Костюк зазначив, що робота в цій сфері була виконана не зовсім ефективно.

«Завдання Міністерства інформаційної політики — в тому числі, доносити певні меседжі. Там було додано дуже багато людей, які розбираються в інформаційної безпеки з технічної точки зору, а не з точки зору контенту», — додав Костюк.

Крім того, цю інформацію підтверджує і позаштатний радник президента з гуманітарних питань Володимир Бородянський. Каже, що він — один з претендентів на посаду Міністра гуманітарної політики, однак рішення про його можливе призначення поки не прийнято. Про це колишній директор холдингу StarLightMedia, ексгенеральний директор телеканалу СТБ і  розповів в ексклюзивному коментарі «Укрінформу».

«Так, є розмови про це, але жодних домовленостей немає, тому що це ж Кабмін формується. Але розмови такі в нас є», — підтвердив він.

При цьому, оцінюючи ймовірність того, що він може очолити міністерство гуманітарної політики, Бородянський зазначив: «Узагалі, будь-який громадянин, який по закону відповідає цій позиції, може її зайняти».

Також радник Зеленського відповів на запитання про те, яким є його бачення діяльності міністерства у разі, якщо він очолить це відомство.

«Урядом прийнята програма, яка визначає, як повинні працювати міністерства, чим вони повинні займатися, чим повинні займатися спеціальні інститути як от Інститут книги, Український культурний фонд, ця програма вже реалізується. І мені здається, вона дає добрі результати. І я вважаю, це правильний шлях. Щодо решти — давайте дочекаємося якихось рішень», — прокоментував він.

Водночас, за словами Бородянського, наразі він «разом із чиновниками і депутатами» працює над розробкою гуманітарної стратегії, яка має бути завершена за кілька місяців.

«Ми зробили платформу, на базі якої даємо відповіді про політику держави щодо гуманітарної сфери. За якийсь час ми завершимо цю роботу. Думаю, ця робота займе три-чотири місяці мінімум», — уточнив він.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *