Великобританія визнає українські водійські права

Україна і Великобританія домовляються про взаємне визнання водійських посвідчень

Україна має намір в листопаді домовитися з Великобританією про взаємне визнання водійських посвідчень і хоче підписати таку ж угоду з Францією. Про це йдеться в повідомленні Міністерства внутрішніх справ.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на зустрічі з міністром транспорту Франції Жан-Батистом Джеббарі 15 жовтня повідомив про такий намір України.

«Ми хотіли б підписати угоду про взаємне визнання водійських посвідчень. У нас вже є такі угоди з низкою країн ЄС, зокрема з Італією та Іспанією. І в наступному місяці підпишемо з Великобританією, тому вважаю, що така угода з Францією буде актуально», — сказав він.

Сторони також обговорили співпрацю України і Франції в спільному виробництві патрульних катерів для прикордонників і наміри найближчим часом підписати меморандум з цього проекту.

Нагадаємо, у вересні Україна і Туреччина домовилися про взаємне визнання водійських посвідчень. Раніше Кабмін встановив нові правила видачі прав водіям. Також в Україні хочуть дозволити здавати на водійські права без проходження курсів.

Читайте нас в Facebook  і Тwitter , також підписуйтесь на канал в Telegram , щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.      

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий