Венедіктова призначила Піскуна своїм радником (документ)

Піскун вчетверте повернувся в Генеральну прокуратуру України.

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова призначила колишнього генпрокурора Святослава Піскуна своїм радником. Про це свідчить наказ Венедіктової від 27 липня, копію якого опублікував у Facebook екс-генпрокурор Юрій Луценко.

Згідно з документом, Піскун став позаштатним радником Венедіктової на громадських засадах.

Крім того, цю інформацію підтвердили у прес-службі Офісу генерального прокурора. Зокрема, Генеральний прокурор Ірина Венедіктова вважає найціннішим у людини — її досвід та закликає не плутати фахівців із політиками. Про це Ірина Венедіктова написала у Facebook.

«Найцінніше, що є у людини, — це досвід. Негативний і позитивний, підйоми і падіння і знов підйоми. І коли людина десятиліттями в професії, залишається соціально активною та за нею ідуть колективи, — вона ефективна», — повідомила вона.

У зв’язку з цим Венедіктова заявила, що «безмежно вдячна» всім «реформаторам » і «активістам» за поради стосовно її заступників і радників з новими обличчями. «Мабуть їх треба брати відразу ж з пологових будинків», — зауважила генпрокурор.

«Щодо часів різних президентів і «їхніх» прокурорів — і лікарі і вчителя і правоохоронці працюють при різних президентах. Це люди систем. І вони працюють на державу в межах, встановлених законом, виконуючи свої функції. Не плутайте їх з політиками)», — наголосила Венедіктова.

До слова, Святослав Піскун закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка, юридичний факультет. Почав кар’єру у 1984 — із посади старшого слідчого Прокуратури м. Ірпеня, Київської області. 

В генпрокуратурі людина не нова, був тричі генеральним прокурором України: з липня 2002 року по жовтень 2003 року; з грудня 2004 року по жовтень 2005 року та з квітня 2007 по травень 2007 року. У 2007—2012 р.р. — народний депутат України VI скликання.