«Вигнаний» з СН Поляков розповів все, що відбувається за ширмою партії

Нардеп Антон Поляков, якого «Слуги народу» виключили з фракції за те, що він не підтримує «потрібні» закони та «зливає інсайда», розповів подробиці того, що відбувається за ширмою монобільшості.

За його словами, президент Володимир Зеленський знаходиться в небаченні того, що творить його команда за його спиною: про масштабні розкрадання з фондів, продажу округів, корупції і покривання та сприянні цьому Генпрокурора Рябошапки.

«Президента ізолюють від інформації. Саме такий висновок я роблю після сьогоднішнього виключення мене, члена партії» Слуга Народу «, тими, хто в цій партії не входить. Ізолюють, щоб він не чув поганих новин про бездіяльність Рябошапки в залученні корупціонерів Приходька та Давиденка до відповідальності, які причетні до розкрадання 2 млрд. Аграрного фонду. Президент не повинен чути і про продаж округів тим же Приходьку і Давиденко, і участю в цьому Халимона, Корнієнка та інших. Не варто засмучувати його і питаннями. Зручніше ж говорити про загово оре ворогів і причетності до цього, такого як я», — написав нардеп.

Поляков запевнив, що хотів особисто все доповісти Зеленському, однак однопартійці всіляко не допускали нардепа до президента.

«Тільки я йшов у Верховну Раду міняти систему, а не служити їй. В останній місяць я неодноразово намагався зустрітися з Президентом і розповісти про все, що відбувається. Мене всіляко не допускали до нього, а при загальних зустрічах, той же Богдан, перебивав і перекладав дискусію зі звинуваченнями. Сьогодні фракція зробила ще один крок в ізоляції Президента від того, що відбувається, в надії, що я не зможу йому донести свою позицію. Але, навряд чи у них щось з цього вийде. Продовжую збір підписів # зніміШапку за відставку Рябошапки і готую велику прес-конференцію «, — додав колишній «Слуга народу».

До всього іншого Поляков відзначив невідповідність заяв глави СН Давида Арахамія про те, як приймаються рішення у фракції.

«Тут Арахамія розповідає журналістам, що він тільки доносить депутатам позицію фракцію, а голосувати вони вільні як хочуть. І тут же, через 1 хвилину каже, що ті, хто не голосує за все, фракції не потрібні. Ось це логіка і послідовність мислення! » — зазначив Поляков.

Нардеп також поскаржився, що депутати партії не можуть приймати самостійні рішення — у них «один мозок на всіх».

«Я, мабуть, правил гри не зрозумів. В Трускавці якось не попереджали, що у нас буде один мозок на всіх», — дописав Поляков.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий