Вперше Голлівуд купив фільм українського режисера

Фільм українця придбав один з найбільших дистриб’юторів, що випускав «Голодні ігри», «Пилу» і «Американського психопата»

Американський дистриб’ютор Lionsgate через свою компанію Grindstone Entertainment придбав права на український трилер «Let it Snow» режисера Станіслава Капралова. Про це режисер повідомив на своїй сторінці в Facebook.

«Велика новина для мене, як кінематографіста, і для України в цілому! Фільм українського режисера вперше купив Голлівуд! Американський дистриб’ютор Lionsgate придбав права на наш з Сергієм Лавренюком англомовний трилер LET IT SNOW з Іванкою Сахно в головній ролі. Для тих, хто не в курсі, Lionsgate — це голлівудський мейджор, який випускав такі фільми, як «Реквієм за мрією», «Голодні ігри», «Пила», «Перевізник», «Американський психопат» і інші. Нарешті про це можна говорити вголос, адже кілька місяців доводилося радіти мовчки і стримувати язик за зубами. Сьогодні про це вже офіційно написали Hollywood Reporter та Screen Daily «, — написав Капралов.

Фільм створено у копродукції України з США та Іспанією. Продюсером стрічки виступив Сергій Лавренюк (Solar Media Entertainment), копродюсери — Ян Фішер, Роджер Корбі (FishCorb Films) і Станіслав Капралов, виконавчий продюсер — Маріанна Новикова.

Сюжет фільму розгортається серед зимових гір. За сноубордистка, любителькою фрірайду, женеться чорний снігохід з безликим вершником. Він не просто хоче знищити героїню, а як драматург, насолоджуючись процесом, розігрує видовищну криваву п’єсу.

29 червня всесвітньо відомий сейлз-агент Arclight Films підписав угоду на продаж кінокартини «Let it Snow» на території Північної Америки, а вже з 22 вересня вона вийде в прокат в VOD-форматі.

Іванна Сахно — українська і американська актриса. Вона грала в ситкомі «Леся + Рома», біографічній стрічці «Іван Сила», голлівудському блокбастері «Тихоокеанський рубіж: Повстання» і в голлівудської екшн-комедії «Шпигун, який мене кинув».

Дівчина народилася в Києві, у віці 15 років разом з батьками переїхала в Лос-Анджелес і з 2013 року там живе і працює.