В’їзд до Одеси «перекритий»: багатокілометрові пробки і ремонт дамби

На в’їзді до Одеси другу добу тягнеться багатокілометрова пробка бажаючих відпочити з Києва, а вночі рух і зовсім перекриють через ремонт дамби

 

Сьогодні, 27 червня, на в’їзді в Одесу розтягнулася багатокілометрова пробка. Рух транспорту ускладнено через дорожніх робіт. Про це свідчать дані сервісу Google Maps.

Згідно з даними сервісу, пробка розтягнулася на кілька кілометрів перед виїздом на дамбу Хаджибейського лиману. На смузі, яка веде до Одеси, йдуть дорожні роботи. Багатокілометрові пробки на в’їзді в Одесу спостерігаються другий день поспіль.

Також, сьогодні стало відомо, що трасу Київ-Одеса взагалі перекриють в ніч на 28 червня

Патрульна поліція Одеської області повідомляє, що з 23:00 27 червня до 05:00 28 червня в зв’язку з проведенням ремонтних робіт на дамбі «Хаджибей» буде тимчасово обмежено рух на ділянці траси Київ-Одеса.

«На місці проведення робіт патрульними поліцейськими буде здійснюватися ручне регулювання і контроль за рухом транспортних засобів. Будьте уважні і заздалегідь плануйте маршрут руху», — йдеться в повідомленні.

Як повідомляв  RabinovichTV , раніше також стало відомо про закриття в Одесі пляжу «Дельфін» в зв’язку з перевищенням концентрації нафтопродуктів в море.

Забруднення пов’язане з розливом палива з затонулого танкера, який сів на мілину ще восени 2019 року. На цьому тижні повідомлялося, що пляма від розливу досягало пляжів «Відрада» і «Ланжерон». За останньою інформацією, танкер зможуть підняти і прибрати не раніше вересня.

 

 

Про це та більше читайте у нашому матеріалі: