У Гончарука до сихх пір не можуть знайти заміну В’ятровичу

У Кабміні проблеми, не може знайти заміну В’ятровичу, відтак конкурс на зайняття посади голови УІНП продовжений.

Кабінет міністрів України не може знайти заміну В’ятровичу, і досі не визначилися із новим очільником. Прем’єр-міністр Олексій Гончарук продовжив конкурс на посаду голови Українського інституту національної пам’яті.

«Внести у додаток до розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 р. № 894 «Про оголошення конкурсу на зайняття посади Голови Українського інституту національної пам’яті» такі зміни:

підпункт 6 пункту 4 викласти в такій редакції:

«6) інформація приймається до 16 години 45 хвилин 1 листопада 2019 року.»;

у пункті 5 цифри і слова «18 жовтня 2019 року» замінити цифрами і словами «7 листопада 2019 року», – йдеться у розпорядженні.

Як відомо, 18 вересня очільника Українського інституту національної пам’яті Володимира В’ятровича звільнили із займаної посади.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук подякував звільненому з посади голови Українського інституту національної пам’яті Володимиру В’ятровичу та пообіцяв, що ключові напрями роботи Інституту залишаться незмінними.

 

До слова, претендент на голову Українського інституту національної пам’яті має мати ступінь вищої освіти не нижче магістра та не менше 7 років робочого стажу.

Також голова повинен мати досвід роботи на керівних посадах державної служби не менше трьох років, або досвід реформування чи управління змінами у великих організаціях. Повинен вільно говорити державною, а також іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

Нового голову буде призначено на 5 років. Посадовий оклад голови УІНП — 24 тис. грн.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий