У Києві спіймали контрабандистів, які поставляли наркотики дітям

Середній «заробіток» наркоторговців склав 1,5 млн грн за тиждень.

СБУ затримали в Києві наркоторговців, які ввозили контрабандою наркотики і продавали переважно неповнолітнім.

Оперативники затримали групу осіб, які в лабораторних умовах переробляли контрабандні психотропні речовини із Західної Європи для перепродажу. «Лабораторії» були потроєні за місцем проживання.

«Під час проведення санкціонованих слідчих дій у фігурантів справи правоохоронці вилучили 500 грамів амфетаміну, близько 1000 таблеток «МДМА», понад 100 грамів кокаїну, 1 кг марихуани, велика кількість прекурсорів і лабораторне обладнання», — повідомили в Нацполіціі.

Орієнтовна вартість виявлених наркотиків і психотропних речовин на чорному ринку становить понад мільйон гривень.

За інформацією СБУ, угруповання в незаконно створених лабораторних умовах здійснювало виготовлення приблизно 5 кілограмів психотропних речовин щотижня, що становить майже 10 000 доз амфетаміну.

Наркоторговці продавали психотропні речовини переважно студентам, школярам, ​​а також в нічних клубах столиці. Середня вартість такого «заробітку» в тиждень становила приблизно 1,5 мільйона гривень.

«В рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України, проводяться слідчі дії, спрямовані на встановлення і притягнення до відповідальності всіх учасників ОЗГ. Операція проводилася під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури № 6», — повідомили в поліції.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий