У Кличка пояснили: співати гімн у школах – не вимога, а рекомендація

У Київраді уточнили, що київським школярам не обов’язково співати гімн щоранку.

Після того, як у соціальних мережах почали відкрито висміювати постанову Київської міської ради про обов’язкове виконання в школах гімну України, у Кличка почали пояснювати, що щоденне виконання гімну в школах — не вимога, а лише рекомендація. Про це повідомляє прес-служба Київради.

 

«Згідно з правовим висновком Управління правового забезпечення діяльності Київської міської ради, жоден Закон України не передбачає повноважень Київради доручати Департаменту освіти та науки забезпечувати виконання Державного Гімну України. З огляду на це, Київрада рекомендує столичним закладам освіти щоденно виконувати Гімн, але жодним чином не зобов’язує цього робити», — йдеться у повідомленні.

«Завдання цього рішення – популяризувати та виховувати у маленьких киян шанобливе ставлення і повагу до державних символів України. Це буде сприяти вихованню патріотизму серед підростаючого покоління. Аналогічне рішення вже ухвалили в Тернополі та Вінниці», — зазначив співавтор рішення, депутат Київради Олег Бондарчук.

Як повідомляв  Rabinovich TV , Київська міська рада підтримала проект рішення «Про започаткування обов’язкового виконання учнями, вихованцями, педагогічними працівниками у закладах середньої загальної освіти Державного Гімну України». Соцмережі висміюють і засуджують рішення влади.