У Македонії заступник міністра пішов у відставку через хабар у 50 євро

У Північній Македонії боротьба з корупцією йде не на словах, а на ділі — заступник міністра охорони здоров’я залишився без посаді через 50 євро. А щоб було у ас в Україні через таку суму хабаря?

Заступник міністра охорони здоров’я Північної Македонії Асім Муса подав у відставку, бо його зловили на отриманні хабара у 50 євро.

Муса оголосив, що іде з посади після того, як албанське телебачення опублікувало відео, на якому урядовець отримував хабар за сприяння у проведенні операції для пацієнта з Албанії. 50 євро він отримував авансом. Загальна сума хабара мала скласти 1000 євро.

Пацієнтом виявився журналіст під прикриттям. Після зустрічі Муса та «пацієнт» визначили день проведення операції.

Муса оголосив про відставку після негативної суспільної реакції. Він оголосив, що йде з посади, але заявив, що йому влаштували політичну пастку та звинуватив ЗМІ у політичному переслідуванні.

Партія ДУІ, членом якої є Муса, привітала його відставку. Міністр охорони здоров’я Венко Філіпче публічно засудив дії свого заступника. Прокуратура повідомила про відкриття справи по факту хабарництва.

Читайте нас в Facebook  і Тwitter , також підписуйтесь на канал в Telegram , щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.  

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий