У МВФ знову «ткнули носом» Україну на проблеми в економіці

У Міжнародному валютному фонді (МВФ) знову пройшлися по економічних проблемах України.

Так, представник МВФ Джеррі Райс під час брифінгу у Вашинґтоні заявив, що Україні необхідно зменшити роль держави та олігархів в економіці та продовжувати структурні реформи задля досягнення макроекономічної стабільності.

«Ми думаємо, що Україні потрібно досягти успіху у низці структурних реформ. Знову ж таки, важливо покращити урядування та боротьбу з корупцією, а також зменшити роль держави та олігархів, паралельно проводячи фіскальну та монетарну політики, спрямовані на досягнення макроекономічної стабільності», — порадив українським чиновникам Райс.

Водночас представник МВФ зазначив, що переговори Фонду з Україною щодо нової програми продовжуються і «немає нічого дивного у тому, що вони тривають так довго», інформує «Громадське».

Як відомо, раніше більшість ЗМІ повідомляло, що МВФ затримав дату відправлення до України нової місії, що має обговорити умови майбутньої програми про співпрацю.

18 жовтня у МВФ повідомили, що повернуть свою місію назад до України найближчим часом. Згодом прем’єр-міністр Олексій Гончарук повідомив, що місія МВФ має прибути в Україну приблизно 4 листопада. Однак цього не сталося.

Водночас, напередодні видання The Wall Street Journal повідомило, посилаючись на власні джерела, що МВФ заморозив співпрацю з Україною. Щоправда, в уряді цю інформацію спростували, зазначивши, що МВФ не заморожував співпраці з Україною. І прем’єр-міністр Олексій Гончарук очікує на підписання нової угоди найближчим часом.

 

 

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий