У неділю київський метрополітен буде працювати за іншим графіком

У зв’язку з проведенням футбольного матчу поїзда підземки курсуватимуть в зміненому режимі. Зміни очікуються в роботі станцій метро «Палац спорту», ​​«Олімпійська» та «Площа Льва Толстого».

У неділю, 15 вересня, в зв’язку з проведенням футбольного матчу «Динамо» (Київ) і «Десна» (Чернігів), потяги підземки курсуватимуть в зміненому режимі .

Про це повідомляє прес-служба Київського метрополітену.

Відзначається, що є можливість обмеження на вхід пасажирів станцій «Палац спорту», ​​«Олімпійська» та «Площа Льва Толстого».

Після закінчення футболу, з метою забезпечення належного перевезення уболівальників, можливе обмеження (НЕ ЗАКРИТТЯ) на вхід пасажирів станцій, — сказано в повідомленні.

Як писав RabinovichTV, кияни заблокували міську електричку через «непунктуальність».

У людей, які змушені користуватися міською електричкою, увірвався терпець, і біля станції «Троєщина-2» вони повністю заблокували її рух.

Причини: 1. Електричка їздить не за розкладом. 2. Замість шести вагонів приїжджає чотири. 3. Частина дверей в електричці не відкривається. 4. Тієї електрички, що приїжджає, мало для всіх бажаючих. 5. Частина рейсів взагалі скасовані.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий