У Польщі заявили про те, що РФ боїться гонки озброєнь із США

Аналітики Варшавського інституту заявили, що під час навчань стратегічних ядерних сил «Грім-2019» Росія продемонструвала свою неготовність до можливої ​​ядерної війни з США.

За Договором СНО-3 Москва і Вашингтон кожні шість місяців надають інформацію про поточний стан своїх стратегічних арсеналів. Згідно з доповіддю аналітиків, на 1 вересня Росія заявила про володіння тисячі чотириста двадцятьма шістьма ядерними боєголовками і 757 пусковими установками (513 на озброєнні), а США — 1376 ядерними боєголовками і 800 (668) пусковими установками.

У доповіді повідомляється, що ці дані вказують на те, «що в 2021 році новий СНО не буде продовжений. Тоді може відбутися повномасштабна гонка озброєнь. Росія цього боїться. Незважаючи на те що вона приділяла пріоритетну увагу модернізації свого ядерного арсеналу, він все ще залишає бажати кращого ».

«Можна очікувати, що тепер Кремль буде ще сильніше наполягати на прискоренні модернізації ядерного арсеналу Росії. На даний момент справа в тому, що в російській ядерній тріаді не всі працює належним чином, і Путін не може бути на сто відсотків упевнений в разі потенційного конфлікту », — підсумовують аналітики.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий