Євросоюз зробив заяву з приводу контролю над кордоном на Донбасі

На засіданні постійної ради ОБСЄ у Відні представники Євросоюзу чітко позначили свою позицію по Мінським угодам

Відновлення Україною повного контролю над державним кордоном на Донбасі є необхідним для виконання Мінських угод. Про це йдеться у заяві Європейського Союзу, виголошеній під час засідання Постійної ради ОБСЄ у Відні.

«Ми ще раз наголошуємо на нашій позиції, що повний контроль Україною над державним контролем має дуже важливе значення для виконання Мінських домовленостей», — заявили в Євросоюзі, повідомляє Укрінформ.

В ЄС також наголосили, що усі іноземні збройні формування, військова техніка та найманці повинні залишити територію України.

Стосовно місцевих виборів на території ОРДЛО, то для їх проведення за українським законодавством мають бути створені усі необхідні умови, передусім у безпековій сфері.

«Належні безпекові умови є необхідними для проведення, відповідно до законодавства України, місцевих виборів в окремих районах Донбасу, під наглядом БДІПЛ та згідно зі стандартами ОБСЄ. Ми будемо уважно стежити за розвитком ситуації та закликаємо Росію та підтримувані нею збройні формування до конструктивного підходу в цьому плані», — йдеться у заяві Євросоюзу.

Читайте нас в Facebook  і Тwitter , також підписуйтесь на канал в Telegram , щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.      

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий