Українців обмежать у праві звертатися до Верховного Суду: подробиці

Верховна Рада має намір обмежити право громадян переглядати судові справи у Великій палаті Верховного Суду.

Верховна Рада має намір обмежити право громадян переглядати судові справи у Великій палаті Верховного Суду. За прийняття законопроекту №1026 за основу проголосували 262 депутати при мінімально необхідних 226, — повідомляє Я і закон.

Законопроект поданий президентом Володимиром Зеленським. Він вводить обмеження для подачі скарг на розгляд Великої палати Верховного Суду.

Позивачеві буде заборонено подавати скаргу в палату, якщо:

— при розгляді справи в судах першої або апеляційної інстанцій він не заявляв про порушення правил предметної або суб’єктної юрисдикції;

— якщо він не обґрунтував це порушення наявністю судових рішень Верховного суду в складі колегії суддів іншого касаційного суду у справі з подібним підставою і предметом позову в подібних правовідносинах.

— також не можна буде подавати скаргу, якщо раніше Велика палата Верховного Суду виносила свій висновок з питання предметної або суб’єктної юрисдикції спору в подібних правовідносинах.

Як повідомляв RabinovichTV, у парламенті зареєстрували законопроект, покликаний легалізувати тіньові капітали в Україні.

Він торкнеться юридичних і фізичних осіб, які мають на руках понад 100 тис. гривень, з яких не були сплачені податки. Це можуть бути гроші, зароблені на неофіційній роботі, дохід від нелегальної здачі квартири та іншої діяльності.

Таким чином влада хоче вивести українську економіку з тіні, дозволивши українцям уникнути відповідальності за ухилення від податків. 

 

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий