Українська делегація, яку очолив Олександр Серьогін, розпочала роботу у заходах з питань виконання положень Конвенції ООН проти корупції

Міжвідомча делегація України, яку очолює член Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Серьогін, розпочала свою роботу у низці заходів щодо питань виконання положень Конвенції ООН проти корупції. Делегати візьмуть участь у 9-й сесії робочої групи з питань огляду виконання положень Конвенції ООН проти корупції, у 12-му засіданні міжурядової робочої групи відкритого складу по поверненню активів та у 7-й міжурядовій зустрічі експертів з питань міжнародного співробітництва у рамках Конвенції ООН проти корупції. Заходи відбудуться  у Віденському міжнародному центрі (м. Відень, Австрійська Республіка) протягом 4-8 червня.

Участь української делегації у цих заходах зумовлена членством України в Конференції держав-учасниць Конвенції ООН проти корупції.

Зокрема, серед запланованих питань: здійснення огляду стану імплементації Конвенції, огляду виконання мандатів у сфері повернення активів, а також тематичні обговорення питань імплементації Конвенції в рамках ІІ циклу механізму огляду щодо глави ІІ (Заходи щодо запобігання корупції) та щодо глави V (Заходи щодо повернення активів).

До складу міжвідомчої делегації України на експертному рівні увійшли представники від Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, Генеральної прокуратури України, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Генеральної прокуратури України, Міністерства юстиції України, Національного антикорупційного бюро України.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *