«Укрзалізниця» переходить на чотириденний робочий тиждень

З 1 липня «Укрзалізниця» переводить співробітників на чотириденний робочий тиждень заради економії і раціоналізації

Співробітників апарату управління центрального офісу, регіональних філій і інженерно-технічних працівників «Укрзалізниці» з 1 липня переводять на чотириденний робочий тиждень. Про це повідомляє ЦТС з посиланням на дані «УЗ».

Нововведення укороченого робочого тижня не торкнеться співробітників компанії, що працюють по змінному графіку, зайнятих на роботах капітального характеру (реконструкція та капітальний ремонт колій, стрілочних переводів, штучних споруд), по ремонту, обслуговування та налагодження основного технологічного обладнання, а також працюють на перевезення вантажів і пасажирів і їх обслуговування.

«Нам вдалося досягти стабілізації ситуації завдяки ряду заходів економії на непріоритетних витрат, раціоналізації обсягу ремонтів та обслуговування, отриманні додаткових доходів від продажу непридатного до використання майна. Зараз ми повинні зосередитися на перевізної роботі і наших клієнтів.

Важливо, щоб всі процеси працювали чітко і на відповідну потужність. Умови праці залізничників, які відповідають за безперервність руху поїздів, будуть збережені «, — зазначив в.о. голови правління АТ» Укрзалізниця «Іван Юрик під час зустрічі з представниками профспілок компанії.

Також керівник компанії додав, що скорочення робочого тижня для окремих працівників — вимушений крок і вже в кінці серпня компанія повернеться до перегляду терміну дії цього рішення. «Все буде залежати від відновлення економіки і обсягів вантажних залізничних перевезень», — додав Юрик.

Раніше повідомлялося, що правління АТ «Укрзалізниця» збираються покинути Марчін Целеевскій і Ремігуш Пашкевич. Вони подали заяви про звільнення з займаних посад.