За які заслуги? Новосад отримала ще одну посаду в уряді

Кабінет Міністрів дав ще одну посаду Ганні Новосад.

Як відомо, нинішній молодий Кабінет Міністрів України – мабуть, найцікавіший по персоналіям за всю історію України. Нагадаємо, «ключі» від Кабінету Міністра освіти і науки отримала політолог за освітою Ганна Новосад. Вона була прохідним 50-м номером у списку «Слуги народу», але з урахуванням переходу на роботу в Кабмін їй довелося відмовитися від депутатського мандата.

Але це – ще не все. У середу, 16 жовтня, уряд затвердив новий склад Адміністративного комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій, в якому буде працювати міністр освіти Анна Новосад. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти України.

Так, на засіданні Кабміну були затверджені посади у відомстві. Адмінкомітет з посади очолила Новосад. Також до нього увійшли представники міністерств та інших відомств, Обласних держадміністрацій, Київської міськдержадміністрації, вузів, Національної академії наук та галузевих академій. Загалом Адмінкомітет нараховує 24 людини.

«Нацрада складається з двох комітетів – Наукового та Адміністративного, кожен з яких має однакову кількість членів. У Науковий комітет входять провідні українські вчені, він оновлюється кожні два роки. Адмінкомітет формується з представників ЦОВВ та профільних установ, які мають безпосередній вплив на прийняття рішень у сфері науки, а також регіональних держадміністрацій, на території яких є значний науковий потенціал. Оскільки склад уряду та інших органів влади було оновлено, то ми повинні були відновити і склад Адмінкомітету», – зазначила Новосад.

При цьому зазначається, що перше засідання Нацради під головуванням прем’єр-міністра Олексія Гончарука планується на початок листопада.

Як відомо, функція Національної ради з питань розвитку науки полягає у формуванні політики в сфері науки та інновацій в Україні.

До слова, Ганна Новосад з березня 2014 року працювала в Міністерстві освіти і науки України при міністрі Лілії Гринечив, де очолювала управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МОН. За призначення Ганни Новосад на посаду Міністра освіти і науки проголосувало понад 280 депутатів Верховної Ради України.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий