«За визначні заслуги» члени ЦВК отримали зарплати у сотні тисяч

Оприлюднені суми скільки перед звільненням члени ЦВК нарахували собі зарплати.

Так вже склалося на наших теренах, що за всі роки незалежності в Україні чиновники дуже люблять нараховувати самі собі космічні премії та надбавки до зарплати. Не виключенням стала і Центральна виборча комісія (ЦИК).   

Виявляється, перед звільненням керівництво ЦВК нарахувало собі до півмільйона зарплати, а новому голові – 750 тисяч. 

Отже, заробітна плата колишньої голови Центральної виборчої комісії Тетяни Сліпачук за вересень склала 543 тис. гривень, а нового голови ЦВК Олега Діденка – 738 тис. гривень. Про це йдеться у відповіді секретаріату ЦВК на запит «Українських Новин».

За вересень Сліпачук було нараховано 543 тис. гривень зарплати. Її посадовий оклад та надбавка за інтенсивність праці склали по 12,6 тис. гривень, а персональна надбавка – 8,8 тис. гривень.

Водночас вона також отримала 46,7 тис. гривень відпускних, 227 тис. гривень компенсації за невикористану відпустку і 235,3 тис. гривень матеріальної допомоги на оздоровлення.

При цьому екс-заступникам голови ЦВК Євгенію Радченку та Олегу Конопольскому за вересень було нараховано по 444 тис. гривень зарплати.

Зокрема кожен з них отримав приблизно по 200 тис. гривень компенсації за невикористану відпустку і таку ж суму матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань.

У той же час екс-секретар ЦВК Наталія Бернацька заробила за вересень 324,3 тис. гривень, з яких понад 200 тис. – це допомога для вирішення соціально-побутових питань.

Зарплати решти 12 екс-членів ЦВК за вересень склали від 135,3 тис. до 738 тис. гривень.

Одним словом, в середньому зарплата одного члена Центрвиборчкому за вересень склала 420,2 тис. гривень. І це при тому, що не звачаючи на те, що весь склад ЦВК був звільнений ще 13 вересня.

При цьому у новий склад Центрвиборчкому увійшли 4 члени попереднього складу комісії, і головою нової ЦВК був обраний один з них – Олег Діденко. І саме у Діденка у вересні була найвища зарплата — 738 тис. гривень.

До слова, новий склад ЦВК президент Володимир Зеленський запропонував Раді тільки 3 жовтня, наступного дня він уже був затверджений нардепами.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий