Запобігання корупційним проявам та поглиблення співпраці: проведено робочу зустріч із керівництвом Держпродспоживслужби

Учора, 20 січня, відбулася робоча зустріч між Головою Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Олександром Новіковим та Головою Держпродспоживслужби Владиславою Магалецькою.

Під час зустрічі були обговорені питання поглиблення співпраці між Держпродспоживслужбою та НАЗК і реалізації Антикорупційної стратегії на 2021–2025 роки з метою створення прозорих та зрозумілих правил взаємодії бізнесу й держави.

Владислава Магалецька проінформувала про плани щодо цифрової трансформації Держпродспоживслужби та заплановані заходи, які мають підвищити рівень прозорості та автоматизації процесів, виключити можливість корупційних проявів та покращити якість надання послуг.

«Ми маємо забезпечить прозорість, неупередженість та узгодженість дій під час надання послуг та здійснення заходів державного контролю на всіх рівнях, — підкреслила Голова Держпродспоживслужби — Для цього будемо тісно співпрацювати з колегами з НАЗК».

Голова НАЗК Олександр Новіков підкреслив, що зниження «людського фактору» та збільшення прозорості й ефективності в стосунках держави й бізнесу — один із принципів Антикорупційної стратегії на 2021–2025 роки. Він нагадав, що на початку цього року Антикорупційна стратегія має бути прийнята Парламентом у другому читанні.

«Завдяки Антикорупційній стратегії органи влади зможуть ефективно працювати для усунення корупційних чинників. Це дозволить не тільки створити кращі умови для ведення бізнесу, але й запобігати корупції усередині державних інституцій», — зазначив Олександр Новіков.

Як зазначалось під час зустрічі, від ефективної взаємодії залежить те, яким у майбутньому буде рівень довіри до державних органів та задоволеності їх роботою бізнесу та громадян.