Zara анонсувала онлайн-магазин в Україні

Всесвітньо відомий бренд відкриває українцям сервіс інтернет-покупок.

Іспанський бренд Zara анонсував відкриття онлайн-магазину в Україні.

Про це повідомляється на сайті бренду.

 «Привіт, Україно! Купуй онлайн скоро», — йдеться в повідомленні.

При цьому компанія не зазначає, коли саме запрацює система інтернет-шопінгу.

Торгова марка Zara представлена ​​в Україні магазинами жіночого, чоловічого, дитячого одягу і домашніх речей (Zara Home). На сьогодні налічується 9 магазинів бренду в 5 містах: Києві, Одесі, Львові, Харкові, Дніпрі.

Zara — провідна торгова мережа рітейлу Inditex, належить іспанському магнату Амансіо Ортезі. Компанію Inditex на світовому ринку представляють також бренди Massimo Dutti, Pull and Bear, Oysho, Zara Home, Uterqüe, Stradivarius, Lefties і Bershka.

Перший магазин Zara був відкритий в далекому 1975 році в Іспанії. Успіх бренду приніс його інноваційний підхід до моди. Компанія скоротила терміни випуску нової колекції до двох тижнів, в той час, як інші виробники витрачали на це 6 місяців (від розробки дизайну до випуску колекції в магазини). ЗМІ навіть назвали бренд «Іспанської історією успіху».

Правда, засновник компанії хотів назвати бренд Zorba, в честь його улюбленого кіногероя, проте запатентувати цю назву не вдалося. Так з’явилося звичне нам назву Zara (іспанське вимова єврейського імені Сара).

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий