Зарплати в конвертах і лобіювання інтересів — хто такі «Слуги»?

Виключена депутат Скороход розповів, скільки насправді отримують депутати СН і хто приймає партійні рішення.

Після виключення з фракції «Слуга народу» Анна Скороход зробила гучну заяву про те, що депутати СН додатково отримують в конвертах по 5 тисяч доларів. Партія відкрито лобіює певні інтереси, а рішення по голосуваннях беруть 5-10 чоловік.

«Які хабарі? Мені зараз розповіли, що я пропонувала по три тисячі доларів. Тут зарплати по п’ять тисяч в конвертах, а ви говорите три тисячі доларів за рішення в комітеті. Не смішіть мене», — зазначила Скороход в інтерв’ю журналістам.

Вона також звинуватила Арахамія в «балагані», який відбувається всередині партії.

Дана заява вже прокоментував перший заступник голови фракції «Слуги народу» Олександр Корнієнко.

«Ми вже це втомилися спростовувати. Можете вірити, можете — немає. Ну, органи нехай розбираються», — повідомив він журналістам в кулуарах ВР.

Раніше стало відомо про те, що депутатів Полякова та Скороход виключили з партії за інакомислення, а також ха то, що оприлюднять відбувається всередині монобільшості.

«Вигнаний» з СН Поляков розповів все, що відбувається за ширмою партії.

Нагадаємо, народний депутат від «Слуги народу» Анна Скороход 14 листопада виступила із заявою про репресії в правлячій партії. За її словами, вона відмовилася голосувати за законопроект про запуск ринку землі. Нібито через це її чоловіка затримали правоохоронні органи. Нардеп запевняє, що чоловіка заарештували за дорученням одного із заступників Офісу президента. Сокороход також додала, що підставою для затримання став запит Росії.

Пізніше з’явилася інформація, що представника Кабміну в парламенті Ірину Верещук можуть звільнити з посади за те, що вона не підтримала законопроект про земельну реформу. Про це депутат сама розповіла журналістам. Верещук зазначила, що Кабміну не подобається, що вона критикує його роботу.

Крім цього, нардеп Антон Поляков зізнався, що глава ОП Андрій Богдан особисто обдзвонював деяких депутатів, погрожуючи їм виключенням з фракції, якщо вони не підтримають законопроект про ринок землі.

Голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявив, що їм не потрібні люди, які не підтримують закони монобільшості. Через це нардепа Ганну Скороход Арахамія власним рішенням обіцяє виключити із фракції.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий