Заступник міністра Кругляк Едуард Борисович покриває кримінал

14.09.2017 року, у відповідності до затвердженого графіку прийому в Кабінеті Міністрів України, представники міжнародної громадської організації «Україна проти свавілля чиновників» записалися на прийом до віце-прем’єр-міністра України, міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Зубко Геннадія Григоровича щодо зловживання службовими повноваженнями (в тому числі корупційні дії і вимагательство) посадовими особами Солом’янської у місті Києві РДА, Дарницької у місті Києві РДА та КМДА.
Однак, явно з відвертої неповаги до людей, віце-прем’єр-міністр України Зубко Геннадій Григорович не з’явився на прийом, доручивши його проведення заступнику Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Кругляк Едуарду Борисовичу.
На даному прийомі Кругляку Едуарду Борисовичу представниками міжнародної громадської організації було повідомлено кричущі факти тривалих посадових зловживань:
— головою Солом’янської районної в м.Києві державної адміністрації Шкуро Максимом Юрійовичем;
— директором КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м.Києва» Радик Володимиром Івановичем;
— директором Департаменту містобудування та архітектури КМДА Свистуновим Олександром Вікторовичем;
— заступником голови Солом’янської районної в м.Києві державної адміністрації Бялковським Володимиром Вікторовичем;
— директором Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Київської міської державної адміністрації Фіщуком Андрієм Вікторовичем;
— директором КП «Дирекція по обслуговуванню нежитлового фонду Дарницького району м.Києва Корчемлюком О.Л.;
— керівником житлово-експлуатаційної дільниці № 209;
— ВО голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Лозовим Василем Борисовичем;
— головою Київської міської державної адміністрації Кличком Віталієм Володимировичем та іншими посадовими особами з даних структур.
Крім того, Кругляку Едуарду Борисовичу було повідомлено про відсутність належної реакції з боку керівників вищеперелічених структур на факти незаконного заволодіння земельною ділянкою
(здебільшого за рахунок дитячого майданчика) в Дарницькому районі м.Києва ТОВ «Адамант» і зведення на ній незаконних стаціонарних і тимчасових споруд, що загрожують життю і здоров’ю мешканцям навколишніх будинків, а також щодо незаконного розміщення рекламних засобів і хаотичної забудови придомової території житлового фонду Солом’янської районної в м.Києві державної адміністрації.
За результатами попереднього розгляду поданих активістами заяв на ім’я віце-прем’єр-міністра України Зубко Геннадія Григоровича, заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Кругляк Едуард Борисович відразу зателефонував безпосередньо заступнику голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєву Петру Олександровичу з яким нібито домовився про те, що останній на наступний день зустрінеться з даними активістами і вирішить по суті всі підняті на прийомі питання у Кругляка Едуарда Борисовича.
Також Кругляк Едуард Борисович пообіцяв активістам, що у разі потреби створить комісію і вирішить ті питання, які будуть за межами повноважень Пантелеєва Петра Олександровича.
Активісти про всяк випадок попередили заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Кругляка Едуарда Борисовича що згідно положення ст.7 Закону України «Про звернення громадян» не дозволяється перекидати оскаржуваним особам матеріали поданих на ім’я віце-прем’єр-міністра України Зубко Геннадія Григоровича заяви з додатками. Однак, як це добре видно з відеозапису, Кругляк Едуард Борисович був певен, що це не зашкодить справі.
Отож, Кругляк Едуард Борисович прямо перед камерою відеозапису активістів продиктував своєму секретарю порядок вирішення звернення, яке налічувало три етапи.
Термін виконання даного звернення був встановленим заступником міністра Кругляком Едуардом Борисовичем лише у 15 діб.
06.10.2017 року, так і не дочекавшись обіцяного заступником міністра Кругляком Едуардом Борисовичем дзвінка від заступника голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєва Петра Олександровича із запрошенням на особистий прийом, активісти здогадалися що їх знов було ошукано.
Зателефонувавши секретарю заступника міністра Кругляк Е.Б. активістами було з’ясовано, що подані заяви були розподіленими спеціалістам даного міністерства Павліву В.І. і Ніколіну В.В.
Зателефонувавши даним особам було з’ясовано, що Кругляк Едуард Борисович чомусь змінив раніше надані вказівки своєму секретарю щодо порядку розгляду поданих активістами звернень на ім’я віце-прем’єр-міністра України Зубко Геннадія Григоровича до рівня усього одного етапу — скерування за належністю до КМДА з проханням «…розглянути вказане звернення та з урахуванням наданих повноважень здійснити перевірку дотримання вимог законодавства».
З надісланої 09.10.2017 року за № 7/17-10279 відповіді від заступника міністра Кругляка Едуарда Борисовича громадянину (зазначення ПІП; хоча заяв насправді було дві, і всі вони були від імені юридичних осіб) витікає наступне:

1) що даним заступником міністра, не дивлячись на неодноразові прохання активістів, перекинув заяву на розгляд оскаржуваним особам знов (порушено вимоги ст.7 Закону України «Про звернення громадян»; ознаки злочину — ст.364 КК України);
2) що обіцяної комісії так і не було створено (ознаки злочину — ст.366, 367 КК України);
3) що 2 із 3 заяв даним заступником міністра було навмисно приховано (або знищено) від розгляду по суті з метою покривання вчинених злочинів чиновниками Солом’янської у місті Києві РДА, Дарницької у місті Києві РДА та КМДА (ознаки злочину — ст.366, 364, 396 КК України);
4) що даний заступник міністра не повідомив ДФС, СБУ, НАБУ і ГПУ про корупційні дії чиновників і про уникання сплати податків, що передбачено ст.7 Закону України «Про звернення громадян» (ознаки злочину — ст.396 КК України);
5) що даний заступник міністра сприяє незаконному користуванню займаною земельною ділянкою і зведенням на ній незаконних споруд ТОВ «Адамант» (ознаки злочину — ст.364 КК України);
6) що даний заступник міністра сприяє незаконному розміщенню рекламних засобів (ознаки злочину — ст.364 КК України);
7) що даний заступник міністра сприяє уникненню сплати податків ТОВ «Адамант» та іншими фізичними і юридичними особами (ознаки злочину — ст.364 КК України).
Таким чином, відомості щодо вчинення кримінальних правопорушень Кругляком Е.Б., Павлівим В.І. і Ніколіним В.В. мають всі ознаки кримінального правопорушення, що передбачені ст.364, 366, 367, 396 КК України та підлягають невідкладному внесенню до Єдиного реєстру досудових розслідувань і є підставою для початку проведення досудового розслідування.
Крім того, як для даного випадку, дії Кругляк Е.Б., Павлів В.І. і Ніколін В.В. є явно злочинними та антидержавними, що направлені на підрив довіри громадськості до органів виконавчої влади та до керівників держави, що явно на руку ворогам України.
Кругляк Е.Б., Павлів В.І. і Ніколін В.В. явно через підривну співпрацю з зовнішнім ворогом, перевищив свої службові повноваження з метою отримання неправомірної вигоди, тим самим саботуючи євроінтеграцію і подальші демократичні перетворення в Україні.
Саботаж і бойкотування належної роботи виконавчої гілки влади прирівнюються до шпіонажу і зраді інтересам держави. Кругляк Е.Б., Павлів В.І. і Ніколін В.В. умисно вчиняють посадові злочини на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, а також державній, економічній і інформаційній безпеці України.
Перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їхнім представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України має безжально каратися, поки сепаратисти не розпочали воєнні дії на території столиці України.
Навмисна протидія нинішній державній політиці Кругляком Е.Б., Павлівим В.І. і Ніколіним В.В. як посадовими особами органів Центральної виконавчої гілки влади, вже розчарувала певну частину киян у нинішньому курсі нашого уряду та призводить до агресивної настроєності населення.
Вищенаписане дає явні підстави вважати, що в діяльності Кругляк Е.Б., Павліва В.І. і Ніколіна В.В. наявний склад додаткового кримінального правопорушення, що передбачений ст.111 КК України.
Таким чином, відомості щодо вчинення кримінальних правопорушень Кругляк Едуардом Борисовичем, Павлів В.І. і Ніколіним В.В. мають всі ознаки злочину, що передбачені ст.111, 364, 366, 367, 396 КК України та підлягають невідкладному внесенню до Єдиного реєстру досудових розслідувань і є підставою для початку проведення досудового розслідування.
З цього приводу були подані відповідні заяви до ГПД НБУ, ГСУ СБУ, ГСУ ГПУ про вчинені кримінальні правопорушення Кругляком Е.Б., Павлівим В.І. і Ніколіним В.В. Очікуємо результатів адекватного реагування вказаних силових структур, резонансу міжнародної і української громадськості, а також належної реакції мас-медіа.

Детектив ГПД НАБУ поки що частково виконав Ухвалу слідчого судді та вніс до ЄРДР одну з 5 (п’яти) статтей вчиненого злочину Кругляком Е.Б., Павлівим В.І. і Ніколіним В.В.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий