Збіг? Через помилку в імені по батькові Гримчака можуть відпустити

Суддя винесла рішення щодо Юрія Михайловича Гримчака, тоді як заступник міністра є по батькові Миколайовичем

Суд у Чернігові взяв під варту на 2 місяці заступника міністра тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака і призначив заставу 6 млн гривень, але помилився в імені по батькові підозрюваного, через що він може вийти на свободу. Гримчак підозрюється в шахрайському заволодінні 1,1 млн доларів.

Таке рішення суд прийняв на засіданні в п’ятницю, 16 серпня. Запобіжний захід розглядав Деснянський райсуд Чернігова.

Генпрокуратура просила арешт і 12,5 млн гривень застави, але суд обрав утримання під вартою і 6 млн гривень застави.

При цьому суддя винесла рішення щодо Юрія Михайловича Гримчака, тоді як заступник міністра є по-батькові Миколайовичем. Суддя після винесення рішення пішла з залу виправляти помилку.

Разом з тим захист Гримчака заявляє, що рішення суду не можуть вноситися зміни і Гримчака повинні звільнити.

Як повідомляв RabinovichTV ,  раніше в Києві правоохоронці провели обшук квартири заступника голови Міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчак а. Дружина Гримчака Юлія стверджує, що вперше чує про хабарі. Також вона запевняє, що це справа — політичне замовлення. Також, за словами Юлії, другим затриманим є її брат.

Також генпрокурор Юрій Луценко підтвердив у своєму Facebook затримання Гримчака та зазначив, що йому соромно за нього. Тим часом у МінВОТ заявили, що затримання Гримчака не стосується його діяльності в міністерстві.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий