Зе-Ахметов: как олигарх помогает монобольшинству и Офису президенту?

Ринат Ахметов ежемесячно дает на Офис президента и фракцию «Слуг народа» 2 – 2,5 млн долларов. Далее – на языке оригинала.

Про це сьогодні написало видання Українаська правда.

Те саме (без цифр, а просто » Рінат дає на конверти «слугам «) мені в різний час розповідали різні люди, зокрема і з фракції. Правда у депутатів «Слуги народу» стандартна відповідь – точно дають, але особисто я не беру.

Як держава віддячуює Ахметову?

Але тут неважливо бачити конверти, щоб знати. Бо видно так, що не «розбачиш», багато іншого.

– Телеканали групи Ахметова говорять про Банкову і команду президента, як про мерців – або добре, або ніяк . А Єрмак, Зеленський і Шмигаль регулярно по черзі купаються в теплих софітах і ще тепліших ваннах на ефірах у Шустера на ТРК Україна.

САП закрила справу «Роттердам+», на якій структури Ахметова «нагріли» кожного з нас завищеними цінами на електрику. Закрили справу в частині підозрюваних, серед яких – співробітники ДТЕК Ахметова.

Закрили, бо дружня до влади СБУ заблокувала експертизу по встановленню нанесених збитків. На хвилинку – йдеться про 39 мільярдів гривень, які усі, хто споживав електронергію три роки, поки діяла формула, переплатили. Але – нема збитків, нема підозрюваних, нема зради. Так вирішили СБУ, САП і ОПГ, тобто ОГП. Сьогодні ексзаступник генпрокурора Чумак разом з НАБУ намагається відбити і реанімувати справу в Антикорсуді.

До теми: Артем Ситник назвав чотири справи, через які на нього здійснюють тиск

– Уряд і міністерство енергетики (особливо дороге бізнесу Ахметова) очолюють люди, які усіляко заперечують свою лояльність і прихільність до нього, але при цьому на всіх рівнях регулярно приймаються рішення в інтересах групи .

Обмежити імпорт вугілля і електроенергії в інтересах «вітчизняного виробника»? Будь ласка. «Прикрутити вєнтілі» на державних АЕС, але не сильно чіпати золоті яйця Ахметова – ТЕЦ і «зелену» генерацію? Будь ласка. Напарити державному підприємству дороге приватне вугілля Ахметова? Будь ласка. Щось ще? Вільна каса. Інвестиційна няня на дроті.

Словом. Ти конверти бачив? Ні. А вони, мабуть, таки є. І, судячи з усього, президент, як і обіцяв колись, таки вмовив олігарха «допомогти державі». Не лише каретами швидкої допомоги. І не лише літаком Шахтаря в Ухань.

Зверніть увагу! Врятувати рядового Ахметова коштом українців

$2,5 млн на місяць. $30 млн на рік. $150 млн на 5 років. Так би мовити, довгострокові інвестиції в «зелених» . В енергію змін, так би мовити.

P.S. Навздогін – пресслужба Ріната Ахметова назвала інформацію УП про те, що олігарх виділяє гроші на команду Зеленського і «Слуг народу», «абсолютною брехнею».