Зе ти кого понабирав? депутатка від «Слуги народу» потрапила у скандал

Депутатка від «Слуги народу» шокувала заявою, що безробітних слід стерелізувати.

У мережі з’явилося скандальне відео голови комітету Ради з питань соцполітики та захисту прав ветеранів Галини Третьякової, у якому вона заявила, що у людей, які заводять дітей заради соціальних виплат, вони народжуються «низької якості» тому « безробітних слід стерелізувати» .

Про це вона заявила під час ефіру у відеосервісі Zoom.

Третьякова зазначила, що у малозабезпечені родини, які «народжують дітей задля отримання державної допомоги», народжують дітей «дуже низької якості, які теж «сідають» на публічні кошти».

Вона також у якості позитивних прикладів навела вислови нібито деяких британських політиків, що людей, які отримують соціальну допомогу потрібно стерилізувати.

Крім того, депутатка від «Слуги народу» заявила, що очільник Сінгапуру Лі Куан Ю стерилізував жінок без вищої освіти.

«Отака має бути система, отака в мене філософія», – підкреслила Третьякова.

Цей запис було оприлюднено в Facebook ще 29 травня, але тільки зараз отримав широкий розголос. 

У зв’язку з цим на відео відреагувала Постійна комісія Ради Федерації профспілок України з питань рівності прав жінок і чоловіків . Там засудили висловлювання Третьякової як антигуманні і антисоціальні і вимагають її відставки.

«Вважаємо, що висловлювання пані Третьякової порушують норми депутатської етики і політик з такими поглядами не може перебувати у вищому законодавчому органі України, тим більше не може очолювати Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів», – йдеться в заяві, яку опубліковано на сайті Федерації профспілок України.

Після того як відео потрапило в Мережу, користувачі почали активно обговорювати почуте.