Зеленський не хотів, а у Порошенка вже є новий пам’ятник

Зеленський не хотів, а Порошенко вже стоїть – у Запоріжжі замінили памятник Леніна на п’ятого президента України..

Не дивлячись на те, що президент України Володимир Зеленський проти усіляких памятників на його честь. Нагадаємо, під час інавгурації новообраний президент попросив не вішати його портрети у кабінетах керівників і навчальних закладах. «Бо президент – не ікона», – сказав тоді Зеленський.

Це не завадило установити пам’ятник п’ятому президенту України Петру Порошенку. Так, у Запоріжжі жителі вирішили переробити пам’ятник Леніну, який за законом про декомунізацію повинні знести, на постамент п’ятому президентові України Петру Порошенку. Відповідними знімками поділився у своєму Facebook блогер Михайло Шнайдер.

«В Запорізькій області поставили пам’ятник Порошенку. Хто-небудь знає, як називається цей Діагноз?» – запитує він у своїх підписників.

Оновлений креативний пам’ятник знаходиться на території бази відпочинку Скіф, яка розташована біля острова Хортиця.

На кадрах видно, що пам’ятник розфарбували, «одягнувши» на нього чорний костюм, на лацкані якого намалювали герб України. При цьому обличчя монумента має повну схожість з екс-президентом. Хоча користувачі мережі відзначили, що він ще схожий на Геннадія Хазанова і трохи схуд. Мабуть, позначилися на фігурі переживання. 

Як повідомляв  Rabinovich TV , також в Україні встановили памятник мідіям, які врятували людей від голоду.

 

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий