Зеленський відкрив нову корупційну схему в оборонці

Президент Зеленський заявив про нову масштабну схему в оборонній сфері, яку влаштували «попередники»

Впродовж п’яти років спецекспортери у оборонній сфері перерахували на офшорні рахунки 30 млн долларів. Про це заявив президент України Володимир Зеленський на засіданні Національної ради з питань антикорупційної політики.

«Ви чули гучну історію з корупцією в концерні «Укроборонпром». На днях ми передали до правоохоронних органів ще одну схему у сфері оборонної промисловості. Як виявилось, протягом 5 ти років діяльності попередньої влади спец експортери лише за декількома сумнівними контрактами перерахували майже 30 мільйонів доларів на рахунки офшорних компаній за нібито надані послуги», — заявив Зеленський.

Зазначимо, сьогодні на засіданні були присутні голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, директор НАБУ Артем Ситник, а також директор Державного бюро розслідувань Роман Труба.

Нагадаємо, Зеленський подав законопроект про посилення люстрації. Згідно з законопроектом під люстрацію потраплять особи, які в період з 23 лютого 2014-го по 19 травня 2019 року займали посади президента України, голови Верховної ради, генерального прокурора, голови СБУ, голів Антимонопольного комітету і Фонду державного майна, глав Державної фіскальної служби і митниці, секретаря РНБО, керівників оборонних підприємств.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *