Зеркаль призначили радником глави «Нафтогазу»

Олена Зеркаль отримала посаду радника голови правління «Нафтогазу України» і буде займатися судовими процесами компанії

Екс-заступника міністра закордонних справ України Олену Зеркаль призначили радником голови правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва. Про це повідомили в прес-службі «Нафтогазу».

«Олена Зеркаль призначена радником голови правління НАК« Нафтогаз України ». До цього вона працювала в Міністерстві закордонних справ України, де відповідала за європейську інтеграцію, представляла Україну в міжнародних судах у справах проти Росії і брала участь в тристоронніх переговорах про «зимові пакети» поставок російського газу в Україну в 2014-2016 роках», — сказано в повідомленні.

Посадовими обов’язками Зеркаль стануть міжнародні відносини і ведення судових і арбітражних процесів «Нафтогазу», зокрема проти Російської Федерації.

У прес-службі підкреслили, що Олена Зеркаль має 25-річний досвід роботи юристом, як в державному, так і в приватному секторі.

З 2014 року працювала в Міністерстві юстиції України, беручи участь в переговорах про асоціацію України з Євросоюзом, реадмісію і спрощення візового режиму. Також вона представляла Україну в справах проти Росії.

Протягом двох років Олена Зеркаль брала участь в роботі української сторони над продовженням транзиту газу після 2019 року з Росії в Європу через територію України.