Зрада?! Apple видалила додаток для протестуючих в Гонконзі

Додаток дозволяв відстежувати місце розташування поліції.

Apple видалила з App Store додаток, за допомогою якого учасники протесту в Гонконзі могли відстежувати пересування співробітників поліції, пише The Wall Street Journal з посиланням на повідомлення компанії.

Apple пояснила своє рішення тим, що додаток HKmap.live створював загрозу для правоохоронних органів і жителів Гонконгу. В ході перевірки, проведеної Управлінням кібербезпеки і технологічних злочинів Гонконгу (CSTCB), з’ясувалося, що сервіс використовувався, щоб «влаштовувати засідки на поліцейських, а також переслідувати жителів в районах, де немає правоохоронних органів», йдеться в повідомленні.

Ця програма порушує наші принципи і місцеві закони, — заявила apple .

Розробники програми з рішенням корпорації не погодилися, повідомивши, що немає ніяких свідоцтв використання HKmap.live для організації нападів на поліцію.

Масові виступи в Гонконзі проти пропозицій про поправки до закону, які дозволили б владі висилати підозрюваних в скоєнні злочинів на материкову частину Китаю, почалися в червні 2019 року.

Після оголошення адміністрації спеціального адміністративного району КНР про те, що розгляд змін до закону відкладені, протестуючі висунули нові вимоги. Зокрема, вони домагаються розслідування справ про надмірно жорсткі дії поліції в ході зіткнень з демонстрантами, а також відставки Керрі Лем з поста глави адміністрації.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий