Звіти політичних партій за IV квартал 2020 року подаватимуться у паперовій формі

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) зазначає, що звіти політичних партій за IV квартал 2020 року подаються у «паперовій формі», тобто відповідно до пункту 2 розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 19.12.2019 № 410-IX.

У звіті за IV квартал відомості відображаються наростаючим підсумком на кінець року. Тобто, необхідно зазначати інформацію про всі доходи та видатки за рік.

При цьому до Звіту за IV квартал додаються копії документів, що підтверджують відображені у ньому відомості тільки за цей квартал (копії платіжних документів, довідок установ банків про рух коштів на рахунках, копії фінансової звітності). Документи, що підтверджують відомості за попередні квартали, до звіту за IV квартал додавати не потрібно.

Нагадуємо, що у квітні 2020 року Верховна Рада ухвалила Закон України № 553–IX, який визначає, що партії мають подавати звіти не пізніше ніж на 40-й день після закінчення карантинних заходів в Україні. Таким чином, партії мають подати звіти за 2020 рік, у тому числі і за IV квартал, до 9 квітня 2021 року. 

Детальне роз’яснення доступне за посиланням.