Чем статья Медведева об Украине отличается от статьи Путина

Чем статья Медведева об Украине отличается от статьи Путина

Можно, конечно, отшатнуться от статьи Медведева как хамского наезда, потому что он таковым и является. Но это будет «бегством от реальности». Далее читайте на украинском.

Ця стаття відрізняється від статті Путіна як брошура від книги, тобто це – тлумачення статті Путіна. Водночас вперше тут чітко сформульована теза, що українській владі відмовляють не тільки у політичній (начебто через залежність від зовнішнього впливу), а й у моральній легітимності.

Мішура та маячня

Українська еліта, за словами Медведєва, не турбується про Україну, а живе офшорами. Про Володимира Зеленського взагалі стверджується, що він відмовився від своєї ідентичності та свого коріння.

Поставте собі питання: що має стримувати путінський режим від будь-яких дій в Україні, якщо її керівництво не має політичної та моральної легітимності» />

Дмитро Медведєв слідом за Путіним написав статтю про Україну / Фото з архіву 24 каналу

Тролінг через візит Нуланд

Тому можна звісно казати, що ця стаття є тролінгом на фоні візиту Вікторії Нуланд до Москви – це просто і зрозуміло. Але схоже, що російські еліти сформували консенсус щодо зміни своєї тактики щодо України, і це сигнал нам та Заходу