Гройсман Володимир Борисович поширює корупцію і безчинність

На підставі Податкового кодексу, Конституції, Конвенції по правам людини, Уставу громадської організації, антикорупційних законів та у відповідності до виявлених порушень у майже всіх ланках виконавчої влади, група громадян та суб’єкти господарювання подали звернення до силових структур та до органів центральної виконавчої влади, включаючи Кабінет міністрів України і прем’єр-міністра Гройсмана В.Б.
22.12.2014 року – заява на ім’я прем’єр-міністра України Яценюка А.П. про забезпечення прийому у міністра юстиції України, у зв’язку з відмовою Петренком П.Д. у реалізації саме такого конституційного права учасника бойових дій. Як результат, він і до теперішнього дня стоїть в черзі на прийом до даного міністра.
06.04.2016 року – заява за вих. № 66/09 голові КМДА Кличко Віталію.
Як результат, і досі немає ніякої адекватної реакції голови КМДА Кличко В.В. на подане звернення та не надано нам відповіді за результатами його розгляду по суті справи.
20.10.2016 року – заява за вих. №3 на ім’я директора КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м.Києва» Радика Володимира Івановича.
Як результат, і досі немає ніякої адекватної реакції директора КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м.Києва» Радика Володимира Івановича на подане йому звернення та не надано нам відповіді за результатами його розгляду по суті справи.
12.12.2016 року – повторна заява за вих. № 769/10 голові КМДА Кличко Віталію Володимировичу.
Як результат, і досі немає ніякої адекватної реакції голови КМДА Кличко В.В. на подане звернення та не надано нам відповіді за результатами його розгляду по суті справи.
06.01.2017 року – повторна (четверта) заява за вих. № 796/06 директору департаменту містобудування і архітектури КМДА Свистунову О.В. Як результат, і досі немає ніякої адекватної реакції директора департаменту містобудування і архітектури КМДА Свистунова О.В. на подане звернення та не надано нам відповіді за результатами його розгляду по суті справи.
06.01.2017 року – Акт на ім’я голови КМДА Кличко В.В. Як результат, і досі немає ніякої адекватної реакції голови КМДА Кличко В.В. на подане звернення та не надано нам відповіді за результатами його розгляду.
06.01.2017 року – повторна заява за вих. № 796/06 директору департаменту містобудування і архітектури КМДА Свистунову О.В. Як результат, досі немає ніякої адекватної реакції директора департаменту містобудування і архітектури КМДА Свистунова О.В. на подане йому звернення та не надано відповіді за результатами її розгляду.
09.02.2017 року – повторна заява за вих. № 878/09 голові КМДА Кличко Віталію Володимировичу.
Як результат, і досі немає ніякої адекватної реакції голови КМДА Кличко В.В. на подане звернення та не надано нам відповіді за результатами його розгляду по суті справи.
10.02.2017 року – заява за вих. № 881/06 директору Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Фіщуку Андрію Вікторовичу.
Як результат, і досі немає ніякої адекватної реакції директора Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Фіщук Андрію Вікторовичу на подане звернення та не надано нам відповіді за результатами його розгляду по суті справи.
10.04.2017 року – заява за вих. № 12 на ім’я голови Солом’янської державної в м.Києві районної адміністрації Шкуро М.Ю. Як результат, досі немає від нього жодної реакції на подане звернення та не надано відповіді за результатами його розгляду.
18.04.2017 року – заява за вих. № 1171/17 голові Солом’янської державної в м.Києві районної адміністрації Шкуро М.Ю. Як результат, досі немає ніякої реакції голови Солом’янської державної в м.Києві районної адміністрації Шкуро М.Ю. на подане звернення та не надано відповіді про результатами його розгляду.
26.04.2017 року – лист за вих. № 1183 директору департаменту містобудування і архітектури КМДА Свистунову О.В. Як результат, досі немає ніякої реакції на подане на його ім’я звернення та не надано належної відповіді за результатами його розгляду.
26.04.2017 року – заява за вих. № 1182 керівнику відділу контролю за благоустроєм Солом’янської державної в м. Києві районної адміністрації Крупенькіну Аркадію Івановичу та до відома – голові Солом’янської державної в м.Києві районної адміністрації Шкуро Максиму Юрійовичу.
Як результат, і досі немає ніякої адекватної реакції керівника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської державної в м.Києві районної адміністрації Крупенькіна Аркадія Івановича та голови Солом’янської державної в м. Києві районної адміністрації Шкуро Максиму Юрійовичу на подане звернення та не надано нам відповіді за результатами його розгляду по суті справи.
05.05.2017 року – заява за вих. № 1212/05 директору департаменту містобудування і архітектури КМДА.
Як результат, і досі немає ніякої адекватної реакції директора департаменту містобудування і архітектури КМДА на подане йому звернення та не надано нам відповіді за результатами його розгляду по суті справи.
06.06.2017 року – заява за вих. № 1348/05 на ім’я прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. Як результат, і досі немає ніякої адекватної реакції прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. на подане звернення та не надано нам відповіді за результатами його розгляду по суті справи.
06.06.2017 року – заява за вих. № 1349/05 на ім’я прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. Як результат, і досі немає ніякої адекватної реакції прем’єр-міністра України Гройсмана Володимира Борисовича на подане звернення та не надано нам відповіді за результатами його розгляду по суті справи.
06.06.2017 року – повторна (четверта) заява за вих. № 1350/06 на ім’я прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б.
Як результат, і досі немає ніякої адекватної реакції прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. на подане звернення та не надано нам відповіді за результатами його розгляду по суті справи.
30.06.2017 року – повторна (п’ята) заява за вих. № 1460/30 на ім’я прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. Як результат, досі немає ніякої реакції прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. на подане звернення та не надано відповіді за результатами розгляду по суті справи.
03.07.2017 року – лист за вих. № 1488/03 на ім’я голови Солом’янської державної в м.Києві районної адміністрації Шкуро Максима Юрійовича. Як результат, досі немає реакції голови Солом’янської державної в м.Києві районної адміністрації Шкуро Максима Юрійовича на подане звернення та не надано нам відповіді за результатами його розгляду по суті справи.
28.07.2017 року – повторна (шоста) заява за вих. № 1614/27 на ім’я прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б.
Як результат, і досі немає ніякої адекватної реакції прем’єр-міністра України Гройсмана Володимира Борисовича на подане звернення та не надано нам відповіді за результатами його розгляду по суті справи.
28.07.2017 року – повторна (сьома) заява за вих. № 1615/28 на ім’я прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б.
Як результат, і досі немає ніякої адекватної реакції прем’єр-міністра України Гройсмана Володимира Борисовича на подане звернення та не надано нам відповіді за результатами його розгляду по суті справи.
28.07.2017 року – заява за вих. № 1616/28 на ім’я прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б.
Як результат, і досі немає ніякої адекватної реакції прем’єр-міністра України Гройсмана Володимира Борисовича на подане звернення та не надано нам відповіді за результатами його розгляду по суті справи.
01.08.2017 року – заява за вих. № 14 голові Солом’янської державної в м.Києві районної адміністрації Шкуро М.Ю. Як результат, і досі немає ніякої реакції голови Солом’янської держадміністрації Шкуро Максима Юрійовича на подане звернення та не надано відповіді за результатами розгляду заяви.
01.08.2017 року – заява про перевищення повноважень та корупцію за вих. № 1643/01 на ім’я прем’єр-міністра України Гройсмана Володимира Борисовича.
Як результат, і досі немає ніякої адекватної реакції прем’єр-міністра України Гройсмана Володимира Борисовича на подане звернення та не надано нам відповіді за результатами його розгляду по суті справи.
01.08.2017 року – заява за вих. № 15 на ім’я директора КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м.Києва» Радика Володимира Івановича. Як результат, досі немає ніякої реакції директора КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м.Києва» Радика Володимира Івановича на подане йому звернення та не надано ним відповіді за результатами розгляду заяви. Крім цього, впродовж останніх 1,5 роки, громадянином (зазначення ПІП) та директором приватного підприємства (зазначення назви підприємства) біля 10 раз подавалися звернення на урядову гарячу лінію за телефонами – 1545, 0-800-503-045. Як результат, досі немає ніякої реакції прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. на подані на його ім’я звернення та не надано належної відповіді за результатами їх розгляду.
Як на нашу думку, через незнання елементарних законів України та гострій не відповідності зайнятій посаді, прем’єр-міністр України Гройсман Володимир Борисович перекидав всі наші звернення до нами оскаржуваних осіб (всупереч положенням статті 7 Закону України «Про звернення громадян» – «Заборона відмови в прийнятті та розгляді звернення»: «…Забороняється направляти скарги громадян для розгляду тим органам або посадовим особам, дії чи рішення яких оскаржуються»). Останнє призвело до незаконних переслідувань нас оскаржуваними чиновниками:
– 6 (шість) раз підряд було навмисно залито каналізаційним вмістом офісу (зазначення адреси офісу);
– 6 (шість) раз підряд було відмовлено керівниками ЖЕД-901 в ліквідації навмисно створеної аварії;
– посягання на життя керівника громадської громадської організації вбивством;
– зумисне не проведення впродовж 1,5 (півтори року) керівником СВ Солом’янського УП ГУ НП в м.Києві Жидовцевим Антоном Володимировичем досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом посягання на вбивство керівника громадської організації (якого навіть досі не допитано);
– незаконне (без дозволу Регуляторної служби України, без вручення приписів, без оформлення і надання актів) проведення 22.06.2017 року позапланової комплексної виїзної перевірки приватного підприємства (зазначення назви підприємства) підрозділами Солом’янської державної в м.Києві районної адміністрації;
– незаконний демонтаж 29.08.2017 року рекламної вивіски приватного підприємства (зазначення назви підприємства) керівниками ДП «Київреклама» в особах ВО директора Смирнова Олександра Григоровича та в.о. начальника Управління з питань реклами КМДА Гончарової Наталії Олексіївни за незаконним наказом директора департаменту містобудування і архітектури КМДА Свистунова О.В. в якості помсти за те, що нами було на нього відкрито 2 (дві) карних справи;
– навмисне заподіяння 29.08.2017 року приватному підприємству (зазначення назви підприємства) працівниками ДП «Київреклама» матеріальної шкоди при незаконному демонтажі рекламної вивіски під захистом трьох працівників патрульної поліції;
– зумисне нанесення тілесних ушкоджень керівнику громадської організації (зазначення ПІП) при виконанні ним громадських обов’язків трьома працівниками патрульної поліції;
– паплюження честі і гідності керівника громадської організації (зазначення ПІП) працівником ДФС України при виконанні ним громадських обов’язків;
– погрози вчинити розправу над керівником громадської організації (зазначення ПІП) слідчим СВ СУ ФР ДПІ у Деснянському районі ГУ ДФС у м.Києві Хілько А.В. при виконанні ним громадських обов’язків;
– тривале (два роки) зумисне перешкоджання законній господарській діяльності приватного підприємства (зазначення назви підприємства) та переслідування його керівника депутатом Київської міської Ради VIII скликання Руденком Олексієм Павловичем за його громадську позицію;
– вимагання хабарів з директора приватного підприємства (зазначення ПІП і назви підприємства) депутатом Київської міської Ради VIII скликання Руденком Олексієм Павловичем, і т.д.
Вищенаведене дало нам явні підстави вважати, що корупція, бесчинство і свавілля в нашій країні чиниться від імені і під безпосереднім керівництвом Центрального органу виконавчої влади – прем’єр-міністра України Гройсмана Володимира Борисовича. А якщо нашу вищевказану інформацію доповнити статистикою і гірким досвідом потерпілого від бесчинства, свавілля і злочинної бездіяльності правоохоронних органів, прокуратури, НАБУ і СБУ Слюсара Юрія Борисовича (вул.Гончара 62, кв.109, м.Київ – 054), який відкрив 680 (шістсот вісімдесят) кримінальних справ на посадових осіб цих самих інстанцій, то можна уже зробити безпомилковий висновок: злочинний самопроголошений уряд України тотально винищує свій власний народ шляхом геноциду.
Такого жахливого та швидкого знищення українського народу не було навіть в концтаборах Гетто, де німецькі окупанти планомірно знищували єврейський народ. Відтепер, жодна психічно здорова людина не може бути впевненою в безпеці свого і своєї родини життя і здоров’я, навіть перебуваючи у ліжку в своєму домі. Нинішня злочинна влада забрала у нас все: добробут, свободу, безпеку, щастя, незалежність, віру і навіть надію у завтрашній день. Гройсман Володимир Борисович змінили виконавчий апарат влади у такий спосіб, що без хабара жодний клерк із жодної державної установи, втому числі і з силових структур, не вчинить жодної дії.
Відповідно статті 7 Закону України “Про звернення громадян” (Заборона відмови в прийнятті та розгляді звернення) зазначено: “Звернення, оформлені належним чином і подані у встановленому порядку, підлягають обов’язковому прийняттю та розгляду. Забороняється відмова в прийнятті та розгляді звернення з посиланням на політичні погляди, партійну належність, стать, вік, віросповідання, національність громадянина, незнання мови звернення. Якщо питання, порушені в одержаному органом державної влади, місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, об’єднаннями громадян або посадовими особами зверненні, не входять до їх повноважень, воно в термін не більше п’яти днів пересилається ними за належністю відповідному органу чи посадовій особі, про що повідомляється громадянину, який подав звернення. У разі якщо звернення не містить даних, необхідних для прийняття обгрунтованого рішення органом чи посадовою особою, воно в той же термін повертається громадянину з відповідними роз’ясненнями. Забороняється направляти скарги громадян для розгляду тим органам або посадовим особам, дії чи рішення яких оскаржуються”.
У відповідності до ст.68 Конституції України, кожен зобов’язаний неухильно додержуватися Конституції та законів України, не посягати на права і свободи інших людей.
У відповідності до ст.64 Конституції України (Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України.
Хіба не за ці стандарти конституційного права щодня і на протязі майже п’яти років гинуть в АТО найперспективніша, найсвідоміша і найпатріотичніша молодь України? Гройсман В.Б. явно через свою нахабність, бездарність, протиправність і неадекватність напевно забув про героїзм Небесної Сотні і про десятки тисяч загиблих воїнів АТО, які віддали свої безцінні життя за право решти українського народу жити без ярма на шиї і у відповідності до європейських стандартів громадського права. Більше того, Гройсман В.Б. саме у такий спосіб сплюндровує добру пам’ять про загиблу Небесну Сотню і бійців АТО, нівелюючи своїми злочинними діями героїчні досягнення українського народу. Сподіватимемося, що у м.Києві знайдуться виживші ветерани АТО і учасники Майдану, які щодня влаштовуватимуть цій ганебній істоті фекальну люстрацію, якщо Верховна рада України і Президент України не бажають належним чином реагувати на це неподобство у встановлений законом спосіб.
Усе вищенаписане дає підстави вважати, що Гройсман В.Б. регулярно вчиняє кримінальні правопорушення, які передбачені ч.2 ст.364, ч.2 ст.368, ч.3 ст.366, ч.2 ст.367, ч.2 ст.256, ч.1 ст.396, ч.2 ст.15, ч.5 ст.27 КК України. Однак, якщо врахувати ще й те, що дана справа № 991/2774/20 також витікає з предмету громадської діяльності особи 1, яка делегована йому Міністерством юстиції України, то протиправну діяльність Гройсмана В.Б. слід розцінювати як таку, що направлена на зумисне перешкоджання виконанню його громадських обов’язків і тягне за собою додаткову кримінальну відповідальність, що передбачена ст.170 КК України. Крім цього, як для даного випадку, дії Гройсмана В.Б. є явно антидержавними, що направлені на підрив довіри громадськості до органів центральної виконавчої влади та уряду України вцілому, що явно на руку зовнішнім ворогам нашої держави. Гройсман В.Б., явно через підривну співпрацю з зовнішнім ворогом, навмисно вчиняє службову бездіяльність, недбалість і халатність, службові підроблення, приховування вчинених злочинів, надає допомогу злочинним особам та організованим злочинним угрупуванням, поширює корупцію, тим самим саботуючи роботу центрального органу виконавчої влади. Саботаж і бойкотування роботи Кабінету Міністрів України Гройсманом В.Б. прирівнюється до шпіонажу і зраді інтересам держави. Гройсман В.Б. умисно вчиняє посадові злодіяння на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України. Перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їхнім представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України має безжально каратися, доки сепаратисти не розпочали воєнні дії на території столиці України. Навмисна протидія нинішній державній політиці Гройсманом В.Б., як керівником КМУ, вже розчарувала частину українців у нинішній політиці нашого уряду та призвела до агресивної настроєності її населення. Вищенаписане дає нам явні підстави вважати, що в діяльності прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. є склад додаткового кримінального правопорушення, що передбачене ч.1 ст.111 КК України. Таким чином, відомості щодо вчинення правопорушень Гройсманом В.Б. мають ознаки злочину, що передбачені ч.2 ст.364, ч.2 ст.368, ч.3 ст.366, ч.2 ст.367, ч.2 ст.256, ч.1 ст.396, ч.1 ст.111, ст.170, ч.2 ст.15, ч.5 ст.27 КК України та підлягають невідкладному внесенню до Єдиного реєстру досудових розслідувань і є підставою для початку проведення досудового розслідування. Останнє надало нам підставу, силу і віру в те, що ГПД НАБУ і ГСУ СБУ все-таки виконають покладену на них функцію та відкриють проти вказаної злочинної посадової особи карну справу, а суд — винесе справедливий вирок. Також сподіватимемося на відповідний суспільний, міжнародний і журналістський резонанс.