НАЗК направило до суду 14 адмінпротоколів за тиждень

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) склало та направило до суду 14 адміністративних протоколів.

За ознаками порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів НАЗК склало й направлено до суду 4 протоколи щодо Романа Лисого , заступника начальника відділу податків і зборів з фізичних осіб Теребовлянського управління Головного управління Державної податкової служби у Тернопільській області. Він провів податкову перевірку документів, поданих установою, керівником якої була його близька особа. 

За порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності НАЗК склало й направлено до суду 2 протоколи стосовно Петра Віхляєва , начальника відділу закупівель та будівництва управління розвитку житлово-комунального господарства та економічного аналізу Департаменту житлового-комунального господарства Луганської обласної державної адміністрації. Перебуваючи на цій посаді, він був директором двох приватних підприємств. 

Також за ознаками несвоєчасного подання декларації без поважних причин складено 7 адміністративних протоколів щодо таких осіб:

  • Богдан Стопник , колишній старший інспектор відділу дізнання Солом’янського управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві;
  • Сергій Бойко , завідувач сектору Ратнівської районної державної адміністрації Волинської області;
  • Дар’я Лебеденко , прокурор Київської місцевої прокуратури №7 м. Києва;
  • Яна Іващенко , колишній слідчий Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області;
  • Ігор Яценко , колишній завідувач сектору Голосіївської районної державної адміністрації;
  • Роман Романовський , колишній старший інспектор сектору дізнання Залізничного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області (2 протоколи).

Ще один протокол було складено через несвоєчасне подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані стосовно Лариси Городниченко , завідувача Васильківського сектору електронних сервісів управління електронних сервісів Головного управління Державної податкової служби у Запорізькій області. 

З переліком складених протоколів можна ознайомитися в розділі «Моніторинг діяльності НАЗК».