НАЗК підготувало інтерактивні візуалізації алгоритмів розгляду повідомлень про корупцію

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) підготувало інтерактивні візуалізації процедур розгляду повідомлень про корупцію. 

Візуалізації стануть корисними як для викривачів, так і для уповноважених підрозділів/осіб з питань запобігання та виявлення корупції: 

  • уповноважені можуть використовувати схеми як чекліст.  Так, схеми відображають послідовність дій, які здійснює уповноважений під час розгляду повідомлень про корупцію, у випадку коли такі повідомлення скеровані як із зазначенням авторства, так і анонімно.
  • Особи, які мають намір повідомити про корупцію, завдяки схемам зможуть дізнатися про часові межі та заходи, що будуть здійснені під час розгляду їхнього повідомлень.

Переглянути алгоритми можна за посиланням: https://wiki.nazk.gov.ua/category/vykryvachi-koruptsiyi/algorytm-povidomlennya-pro-koruptsiyu/. 

Нагадаємо, що викривачем може стати кожен, кому став відомий факт корупції у зв’язку з його трудовою, професійною, господарською, громадською діяльністю, проходженням служби чи навчанням.