НАЗК виявило, що екс-депутат Черкаської обласної ради не вказав свої корпоративні права майже на півмільйона гривень у російській компанії

Під час повної перевірки декларацій колишнього депутата Черкаської обласної ради Віктора Полозова Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) виявило, що посадовець не вказав корпоративні права на близько півмільйона гривень у фірмі, зареєстрованій в Російській Федерації. 

Що саме не задекларував чиновник?

  Колишній посадовець не вказав у деклараціях за 2019 та 2020 роки, що є власником корпоративних прав у російській компанії, яка входить у групу компаній “Алвіго”. 

Також у декларації за 2019 рік не зазначено відомостей про корпоративні права у двох інших компаніях, зареєстрованих в Україні. 

Загалом у деклараціях колишнього місцевого депутата виявлено недостовірні відомості на 2,3 млн грн (2019 р.) та 1,4 млн грн (2020 р.). 

За результатами повної перевірки у декларації за 2020 рік встановлено ознаки кримінального порушення, передбаченого ст. 366-2 Кримінального кодексу України. 

З довідкою про результати можна ознайомитись в розділі “Моніторинг діяльності НАЗК”: https://bit.ly/3uffNic.