О подделке справок о вакцинации от COVID-19 в Украине, России и ЕС

О подделке справок о вакцинации от COVID-19 в Украине, России и ЕС

Италия делает следующий шаг в вакцинации… А также о подделке справок о вакцинации от ковида в Украине, ЕС и Московии, и нейтрализация чипа после вакцины. Далее читайте на украинском.

Від завтрашнього дня в Італії заборонено працювати в офісі людям без «грін-пасу», тобто для людей, які не мають QR-коду, що підтверджує вакцинацію, або перенесений коронавірус, або тест, який діє дві доби рівно.

І це стосується не тільки державних установ, а й компаній приватного сектора. Будуть перевірки, санкції й чималі штрафи за недотримання.

Для абсолютної більшості людей – це абсолютно не є проблемою (в Римі понад 90% дорослого населення вакциновано). Найприкріше для мене полягає в тому, що найбільше протестують проти «грін-пасів» якраз не італійці, а переселенці з країн пострадянського простору: українці, молдавани, московити, казахи та з сателітів совка, типу Румунії.

І тут ми переходимо до дуже неприємної для мене особисто теми – підроблення сертифікатів вакцинації, і, відповідно, грін-пасів в Україні, РФ та ЄС.

По Україні оцінок не бачив, але багато хто вважає, що приблизно такий же відсоток фальшивих довідок.

Як це працює» />Домовляєшся, платиш завчасно (називають різні суми, від 1 до 4 тисяч) заходиш в кабінет, при тобі відкривають прививку і виливають її в умивальник. Тобі роблять наклейку. Маєш QR-код і можеш з ним подорожувати вільно навіть по ЄС всюди бувати.

  • Чому це дуже прикро?

Бо ці люди реально загрожують здоров’ю інших людей, а також тому, що знову репутація нашої країни у світі страждає. В жодній іншій країні немає стільки «упоротих», як у нас. Навіть у РФ. І це реально розчаровує.

  • Як фальшують QR-коди в ЄС?

Абсолютно та сама схема, тільки тут це робиться через «упоротих» лікарів/медсестер-антиваків, які тут теж зустрічаються. Щоправда, їх тут значно менше. Наприклад, у Лаціо (столичний регіон) Італії в липні вже було вакциновано 99% медпрацівників.

  • Чому у нас так багато антивакцинаторів?

Частково пояснення було в минулому дописі, але я бачу ще один фактор – низький рівень освіти в 90-х роках. Зараз цим людям по 35-45 років і вони є найбільш активним прошарком населення. Вони впливають також на рішення своїх співробітників, батьків і дітей. Ці люди також обирають януковичів та зеленських, бо не розуміють фундаментальних речей, і змінити це вже неможливо.

Але в цілому для України смішного мало. Знову карантини й локдауни. І це в той самий час, коли в країнах де вакцинована більшість населення, знімають всі обмеження. Тобто абсолютно всі. Перетерпіли півтора року, і знову живуть нормально.

Бережіть себе і не хворійте!