Порошенко превратил свое возвращение в юмористическое шоу

Порошенко делает шоу / пресс-служба политика

Надо отдать Петру Алексеевичу должное – он сумел превратить собственное возвращение в шоу. Концерт, который ждут если не все, то большинство планирует взглянуть на него хотя бы одним глазом. Далее читайте на украинском.

Але подібна увага, яка, очевидно, буде посилюватися, накладає і певну відповідальність, бо всі чекатимуть саме шоу.

Переплюнути Саакашвілі

Потім лише дуже лінивий або зовсім байдужий до хайпу «лідер думок» не захоче порівняти повернення… та хоча б і з поверненням Саакашвілі.

І тут мандрівний грузинський лідер, звісно, задрав планку дуже високо. Те, як його несли через кордон на руках, ще довго буде жити у пам’яті. Значить, треба щось не менш ефектне» />це не просто так, аби пояснити, що саме буде робити опозиційний лідер кілька днів. Це щось на кшталт того, як хлопці у дворі перед початком більш серйозного з’ясування стосунків розповідають один одному, який сильний каратист – брат учасника «діалогу».

Очевидно, сильний «брат-каратист» у Порошенка має бути у Брюсселі.

Цікаво, що сьогодні у відомому європейському виданні politico.eu вийшов матеріал, який, зокрема, торкається саме цих візитів, і там виражається неприховане невдоволення від втягування європейських інституцій в українську внутрішньополітичну боротьбу. Так що, брат-каратист поки реагує не дуже.

Але подивимося, як воно буде розвиватися далі. Очевидно, часу на підготовку у всіх було досить.

Як Порошенко тікав від правосуддя – дивіться відео