Путин плохо себя вел, поэтому ему позвонил Дед Байден

Путин плохо себя вел, поэтому ему позвонил Дед Байден / Из архива 24 канала

Путин весь год вел себя как очень плохой мальчик, издеваясь над соседями и собственными гражданами, чтобы на новый год ему позвонил Дед Байден и поделил с ним мир. Далее читайте на украинском.

Але щось пішло не так і злий Дід Байден світ ділити не схотів, Україну Путіну не віддає, про Аляску навіть не згадує, та й ще каже, що якщо Путін і далі буде себе погано поводити, то йому відключать «Свіфт».

Обіцянки Байдена

Путін тоді кричав, що він якщо що за себе не відповідає, що він психований і в нього є квиток до раю, а посіпаки Путіна заявили про перемогу, адже Байден пообіцяв не розміщувати в Украіні ядерну зброю.

Коротше, хтось точно передивився забагато архівної хроніки про Карибську кризу. І Байден з таким же успіхом може легко обіцяти не розміщувати в Украіні штаб-квартиру Apple, свої пенсійні депозити й зоряний флот конфедерації – бо не дуже і збиралися.

Путін весь рік був поганим хлопчиком, впевнений Фурса / Фото з архіву сайту 24 каналу

І йому лишень шкода, що свої законні різдвяні канікули він вимушений проводити на роботі, телефонуючи психу з минулого століття і вирішуючи проблеми дуже далекої України. Яка не дуже поспішає йому в цьому допомогати.

Але це вже інша, сумна, історія. І з її приводу Діду Байдену ще доведеться дзвонити іншим хлопчикам, які дуже погано себе поводили цілий рік, і кричати у слухавку незрозумілий набір дуже матюкливих слів.

Путін має три «горокракси», які роблять його безсмертним: дивіться відео