Розпорядження N 01-р від 06.01.2022 року

ОГОЛОШЕННЯ

про встановлення додаткового періоду подання документів на конкурс для призначення на посаду у Національному антикорупційному бюро України

 

Розпорядженням Директора Національного антикорупційного бюро України від 06 січня 2022 року № 01-р встановлено додатковий період подання документів на конкурс на зайняття вакантної посади у Національному антикорупційному бюро України (далі – Національне бюро).

№ з/п

Назва структурного підрозділу та посади

Кваліфікаційні вимоги

  •  
Головний спеціаліст відділу підтримки користувачів ІТ Управління інформаційних технологій

https://nabu.gov.ua/sites/default/files/profil_gol.spec_it_0.docx

 

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному антикорупційному бюро України визначено наказом Директора Національного бюро від 31 травня 2017 року № 123-О (зі змінами).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені Порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному бюро.

Документи для участі у конкурсі подаються шляхом надсилання до Національного бюро (03035, м. Київ, вул. Василя Сурикова, 3, Національне антикорупційне бюро України,з позначенням на конверті «НАБУ» та посади, яку бажає зайняти особа, із зазначеного переліку) протягом 15 календарних днів (www.nabu.gov.ua).

 

Контактна інформація:

(044) 246–32–96

E-mail: commission1@nabu.gov.ua