Розпорядження N 28-р від 12 серпня 2021 року

 

ОГОЛОШЕННЯ

про встановлення додаткового періоду подання документів на конкурс для призначення на посаду

в Національному антикорупційному бюро України

 

Розпорядженням Директора Національного антикорупційного бюро України від 12 серпня 2021 року № 28-р встановолено  додатковий період подання документів на конкурс  на зайняття вакантної посади у Національному антикорупційному бюро України (далі – Національне бюро).

№ з/п

Назва структурного підрозділу та посади

Кваліфікаційні вимоги

  •  
Головний спеціаліст-юрисконсульт відділу правового забезпечення та супроводження представництва в судах Юридичного управління

https://nabu.gov.ua/sites/default/files/profil_gol.spec-yuryskonsult_0.docx

 

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному антикорупційному бюро України визначено наказом Директора Національного бюро від 31 травня 2017 року № 123-О (зі змінами).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені Порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному бюро.

Документи для участі у конкурсі подаються шляхом надсилання до Національного бюро (03035, м. Київ, вул. Василя Сурикова, 3, Національне антикорупційне бюро України,з позначенням на конверті «НАБУ» та посади, яку бажає зайняти особа, із зазначеного переліку) протягом 10 календарних днів (www.nabu.gov.ua).

 

Контактна інформація:

(044) 246–32–96

E-mail: commission1@nabu.gov.ua