Угроза полномасштабной войны: Россия развернула 5 армий и новых военных баз

Угроза полномасштабной войны: Россия развернула 5 армий и новых военных баз / фото из фейсбука Юрия Бутусова

Новое исследование Conflict Intelligence Team показывает, что Россия уменьшила масштабы переброски войск к границам с Украиной, но отмечено развертывание сразу пяти российских армий и новых военных баз, что означает усиление угрозы в будущем. Далее читайте на украинском.

Зафіксовано зосередження військ та накопичення бойової техніки 2-й, 6-1, 41-ї 58-ї та 1-ї танкової армій. Росіяни розгортають нові військові бази для зберігання техніки. Характерно, що в деяких випадках перекидається техніка військових частин, а більшість особового складу залишається у своїх пунктах дислокації.

Дії Росії

Важливо згадати, що в квітні 2021-го Росія перекидала до наших кордонів з’єднання тільки 41-ї та 58-ї армій та Повітряно-десантних військ. Наразі російські десантники – ударна частина російської армії, залишається на своїх базах, вони вже відпрацювали розгортання у квітні, і можуть бути швидко застосовані.

Росія посилює присутність біля українських кордонів, рівень загрози та рівень здатності до швидких наступальних дій значно посилюється. Росія посилює свої спроможності для здійснення раптового ракетного удару звичайними видами озброєнь.

Росії потрібен час

Разом з тим, для проведення наземної наступальної операції проти України Росії потрібен час, пересування російських військ ретельно відслідковуються розвідкою НАТО. Тому раптового наземного наступу найближчим часом не буде.

Разом з тим, варто відзначити: ситуація загрозлива, Росія чинить військовий тиск, і цей тиск буде тільки посилюватись, через відмову РФ вивести війська з Донбасу та звільнити Крим.

Україна проти Росії: як давно триває військове протистояння «братських народів»: дивіться відео