Бідним киянам роздаватимуть продуктові набори

Мер Києва Віталій Кличко розпорядився роздати 20 тисяч продуктових наборів соціально незахищеним киянам

Єдиний координаційний центр при КМДА підготував близько 20 тисяч продуктових наборів першої необхідності для соціально незахищених киян – їх зможуть отримати протягом наступного тижня. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко.

«Сьогодні ми також повинні подбати про одиноких літніх киян, про людей, соціально незахищених. Перед початком обмежень у столиці було близько 70 тисяч киян, які опинилися в складних життєвих обставинах. Ми розуміємо, що в нових реаліях їх стане ще більше. Але місто не залишить їх і буде допомагати. На сьогодні Єдиний координаційний центр при КМДА підготував уже близько 20 тисяч продуктових наборів першої необхідності для незахищених киян. Їх рознесуть протягом наступного тижня», — сказав Кличко.

Він зазначив, що сьогодні на плечі 1,2 тисяч соціальних працівників лягло велике навантаження.

Кличко подякував волонтерам, які допомагають соцпрацівникам, людям та організаціям, що перераховують кошти на Єдиний координаційний центр при КМДА, щоб максимально забезпечити незахищених киян усім необхідним. Ці гроші, зі слів мера, направляють на закупку продуктів, засобів особистої гігієни, речей першої необхідності.

Як повідомляв RabinovichTV , уряд ухвалив рішення про посилення карантину в Україні . Зокрема, тепер заборонено перебування у громадських місцях без маски або респіратора; переміщення групою з більш ніж двох осіб; відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових і прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин.