Раз хабарник, два хабарник….. Міліціонерів хабарників продовжують затримувати

Наша країна потребує повернення довіри громадян до правоохоронних органів. Останні затримання міліціонерів дають надію на менш корумпованих стражів порядку. Можливо вже найближчим часом ми вийдемо на вулиці та зможемо відрізнити міліціонерів від злодіїв?

 

Співробітники Служби безпеки України спільно з внутрішньою безпекою МВС України викрили та затримали сімох співробітників міліції на одержанні хабарів у Донецькій, Івано-Франківській, Сумській та Запорізькій областях.

У рамках боротьби з корупцією в зоні проведення антитерористичної операції затримано начальника сектора дільничних інспекторів міліції та начальника міліції громадської безпеки одного з міськвідділів у Донецькій області. Ці правоохоронці систематично вимагали і отримували кошти від місцевих підприємців, яким вони допомагали уникати відповідальності за порушення правил розміщення об’єктів торгівлі та оренди земельних ділянок.

Співробітники СБУ в Івано-Франківській області разом з внутрішньою безпекою МВС України викрили і затримали двох працівників райвідділу, які отримали гроші та земельну ділянку за сприяння у закритті кримінальних проваджень.

Заступник одного з райвідділів у Сумській області був затриманий зі своїм заступником на одержанні частини хабара з осіб, які намагалися уникнути кримінальної відповідальності за скоєння низки злочинів, пов’язаних із незаконним обігом наркотичних засобів та крадіжками металобрухту.

У Запорізькій області затримано міліціонера, який замість реєстрації правопорушення місцевого мешканця почав вимагати від нього гроші за уникнення відповідальності.

Усіх правопорушників співробітники СБУ спільно з внутрішньою безпекою МВС України затримали «на гарячому» під час отримання неправомірної вигоди.

Також, як повідомляє прес-центр СБ України, стосовно хабарників розпочато кримінальне провадження за ч. 3. ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади та конфіскацією майна.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий