Встановлені факти зловживань посадовцями Фонду держмайна України

Фонд держмайна України — центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері приватизації, оренди, використання та відчуження державного майна. Враховуючи події, що відбуваються, деякі державні службовці вважають себе державою, а майно народу – своїм. Скільки їм це буду коштувати – покаже лише час.

Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України розслідується кримінальне провадження за фактами зловживань посадовцями Фонду державного майна України при проведенні приватизації цілісного майнового комплексу з виробництва бактерійних препаратів «Біофарма» вартістю понад 60 млн грн. Вказаний комплекс розташований на вул. Амосова у місті Києві.

У ході розслідування на підставі ухвал слідчого судді та у встановленому законом порядку слідчими проведено обшуки у приміщеннях Фонду державного майна України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, ПрАТ «Біофарма». Наразі виконуються інші необхідні слідчі дії.

Попередньо кримінальні правопорушення кваліфіковані за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення), ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України. Про це йдеться у повідомленні управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий