Хабарників на кордоні взяли під варту

Останнім часом активно перевіряють та реорганізовують усі правоохоронні структури нашої держави. Цей процес ніяким образом не обійдеться без звільнень, накладення штрафів та арешту. Можливо це прозвучить саркастично, але враховуючи світові події на думку спадають такі рядки:

Незламна країна, незламний народ,

Під тиском «абсурду» шукає «пригод».

А що ми зробили для здійснення миру?

Нічого такого, крім «підтримки» мундиру.

 Військовою прокуратурою Хмельницького гарнізону, спільно з УДСБЕЗ Управління МВС України у Хмельницькій області, задокументовано факт вимагання та отримання офіцером Хмельницького об’єднаного обласного військового комісаріату у групі із двома цивільними особами, як посередниками, від двох громадян України неправомірну вигоду на загальну суму 2 тисячі доларів США за сприяння в ухиленні від призову на військову службу за мобілізацією.

Всім трьом особам повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

На даний час військовослужбовцю та його спільнику обрано запобіжний захід – тримання під вартою, а ще одній цивільній особі – домашній арешт.

Також, слідчими військової прокуратури Західного регіону України спільно з працівниками Управління Служби безпеки України у Львівській області викрито інспектора відділу прикордонної служби Рава-Руська Львівського прикордонного загону.

Вказана особа отримала неправомірну вигоду у розмірі 23,5 тисячі гривень від громадянина за не створення штучних перешкод при переміщенні останнім товару через державний кордон.

Прикордонника затримано, йому повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди у значному розмірі.

Судом задоволено клопотання про обрання прикордоннику запобіжного заходу – тримання під вартою, про що стало відомо із повідомлення управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий