Фальсифіковані ліки – недбалість або повна відсутність моралі?

Останні події в країни показують слабкі місця нашого човна під ім’ям «Україна». Поки вся команду працює на єдину мету знайдеться «Кук», що навмисно зіпсує вечерю на судні. Можливо потрібно поставити персонал в жорсткі рамки та у разі диверсії відправляти їх прямо за борт?

Генеральною прокуратурою України затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні, яке розслідувалося Головним слідчим управлінням Служби безпеки України, стосовно завідувачів аптечними закладами аптечної мережі господарського товариства, які, діючи за попередньою змовою із засновником та директором товариства, використовуючи обладнання для виготовлення лікарських засобів в умовах аптеки, виготовили фальсифіковані лікарські засоби у великих розмірах.

Щодо зазначених осіб обрано запобіжний захід у вигляді застави.

Обвинувальний акт направлено до суду за ч. 2 ст. 321-1 КК України (виготовлення, зберігання з метою збуту завідомо фальсифікованих лікарських засобів за попередньою змовою групою осіб у великих розмірах). Про це повідомило управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

 

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий