Голова НАЗК Олександр Новіков провів урок для старшокласників у День знань

Сьогодні, 1 вересня, у День знань Голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Олександр Новіков провів урок для старшокласників Спеціалізованої школи № 148 імені Івана Багряного міста Києва.

Тема уроку — доброчесність у суспільстві та як кожен може долучитися до запобігання та протидії корупції у своїй країні.

« Ви — покоління молодих, незаангажованих та перспективних українців. Саме ви будете продовжувати розбудовувати нашу країну. Я впевнений, що кожен із вас уже розуміє, що з корупцією треба не просто боротись, їй треба запобігати, щоби корупція в нашому суспільстві просто була неможливою. Усе, що зараз робимо ми в НАЗК робиться для того, щоб у вашому дорослому житті ви вже відчули, що живете в доброчесному та вільному від корупції суспільстві» , — підкреслив Олександр Новіков під час розмови зі школярами.

Він зазначив, що важливо саме зі шкільного віку пояснювати громадянам, чому важливо бути доброчесним та чому завдяки нульовій толерантності до корупції в суспільстві виграє кожен. Саме тому НАЗК запускає проєкт «Прозора школа». Завдяки ньому проєкту школярі отримають можливість прослухати антикорупційні уроки, вчителі — пройти навчальні курси за темою, а адміністрації шкіл та батьки — отримати поради з ефективної взаємодії.

«Вчіться, розвивайтеся, знайдіть себе та ставайте професіоналами своєї справи. А ми, зі свого боку завжди будемо раді бачити справжніх молодих фахівців нетерпимих до корупції в нашій команді НАЗК», — додав Голова НАЗК.