Хворим на коронавірус українцям дозволили ходити в магазини і аптеки

Хворі на коронавірус можуть в екстрених випадках відвідувати аптеки і магазини. Які випадки вважаються екстреними в Кабміні не пояснили

Хворі на коронавірус або контактні особи, які перебувають на самоізоляції, можуть в екстрених випадках відвідувати аптеки і магазини.

Відповідні зміни до постанови Кабміну «Про запобігання поширенню на території України на гострі респіраторні хвороби Covid-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2» (№211) уряд затвердив на урядовому порталі.

«Особи, які потребують самоізоляції, зобов’язані утримуватися від контакту з іншими особами, крім тих, з якими спільно проживають, відвідування громадських місць. Дозволяється відвідування в невідкладних випадках місць торгівлі продуктами харчування, засобами гігієни, лікарськими засобами, виробами медичного призначення та установ охорони здоров’я при використанні засобів індивідуального захисту і дотримання відстані не менше 1,5 метра», — йдеться в повідомленні Кабміну.

При цьому Кабмін не визначає, що саме мається на увазі під невідкладним випадком.

Як повідомляв RabinovichTV , за добу в Україні зафіксували 69 нових випадки зараження коронавірусом. Всього в країні за станом на 10:00 31 березня 549 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 13 летальних 8 пацієнтів одужали.