Кацман: До осені тарифи знову будуть підвищуватися

Неузгодженість роботи монобільшості безсумнівно призведе до підвищення тарифів, впевнений Володимир Кацман.

Тарифи на житлово-комунальні послуги для українців восени знову підвищать, незважаючи на те, що вже півроку Верховною Радою править монобольшість «Слуги народу», яке обіцяло тарифи знижувати.

Про це заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман в ефірі ток-шоу «19» на телеканалі ZIK. 

«Діюча провладна команда має абсолютну владу, адже вона представлена ​​і президентом, і прем’єр-міністром, і членами уряду, і більшістю в парламенті, і навіть в кожному парламентському комітеті більшість представників — «слуги народу». Проте домовитися «слуги» ні по одному питанню не можуть, в залі за результатами голосування їм явно не вистачає голосів, і потрібно задіяти «договорняки» — то з «ЄС», то з «Голосом», то ще з кимось. А задушливий жах тарифів ніхто не хоче зупинити!», — констатував він.

Експерт заявив, що неузгодженість роботи монобільшості безсумнівно приведе до підвищення тарифів.

«Нагадаю, що вже півроку працює нинішнє скликання Ради з пропрезидентською фракцію монобільшості, але вже зараз ні у кого немає сумніву в тому, що тарифи до осені будуть підвищуватися… Хоча ж обіцяли знижувати!.. Якщо ви, «слуги», проти підвищення тарифів, як обіцяли, — так зупиніть це! Відріжте «маржу», яку отримує «Нафтогаз» — замість прописаних 14,5% нехай отримує свої законні 2%. Про це ж сказано в знаменитій постанові від 24 січня, де мова йде про те, що «Нафтогаз» на продаж газу населенню не може заробляти більше 2%! У світі вже знизилися ціни на газ на 76%! А знаєте, на скільки знизив ціни нам «Нафтогаз»? на 30%!.. В чиїх кишенях осідає різниця? В чиїх офшорах «блокують»? Упевнений, це потрібно розслідувати компетентним органам!» — резюмував Володимир Кацман.